Mám pro vás tip na další brněnské místečko, kde si můžete dát sklenku, dvě, tři… Je už na vás, jestli zvolíte víno nebo třeba prosecco! Tady totiž ve výběru “nešlápnete” vedle!

Na Zahradníkové 28 najdete útulný wine bar justWINE. O tomto místě jsem neměla ani tušení. Možná proto, že je velký jen jako obyvák! Ano, je to báreček, kam se vejde jen malá skupinka lidí. Mně se zalíbil na první pohled. Někdy nepotřebujete mít kolem sebe plno lidí a hluk. Je fajn posedět na klidnějším, přesto moc příjemným místě jen se svými přáteli, kde vás nebude nikdo jiný rušit.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vinný bar, tak tu najdete fakt obrovský výběr všech možných druhů vín.

V Brně budeme mít brzy justWINE bary tři!

V justWINE barech mají na výběr více než 50 druhů prosecca. Několik druhů nefiltrovaných, zvaných Col fondo a na své si přijdou i ti, kteří ladí formu do plavek. Pro ty jsou tu přichystány spešl prosecca Zerogrammi, které jsou bez zbytkového curku.

Prosecco chutná hlavně nám, holkám! Proč? Je to elegantní, svěží, sexy pití, plné bublinek a není s ním nuda!:) Věřím, že tohle mi můžete potvrdit, holky!

Blíží se jedna zajímavá ochutnávka! V justWINE ve městě na Dvořákové můžete ochutnat bublinky ve velkém.

18. července od 19h můžete užívat léto na vlně bublinek! Odkaz na akci: https://www.facebook.com/events/649413648762236/

 

JustWine/ facebook

JustWine/ web/ eshop