Botičky, další vrcholné téma pro nás holky! Nikdy jich totiž nebudeme mít dost…

Nevím, jak vy, ale v běžném životě nejčastěji nosím tenisky, jsou totiž nejpohodlnější variantou. Jasně, podpatky si ráda vezmu, ale spíš na večírek nebo schůzku, tak abych v nich trávila, co nejkratší dobu.

A kam vyrazím v Brně na nákup tenisek ?

Pro mě je jasnou volbou obchod Superkecky, který už v Brně nějaký ten pátek máme, momentálně je po zdařilé rekonstrukci! Majiteli tady chyběla kvalitní nabídka bot, a tak si otevřel svůj obchod, může nám tak přinášet ten nejlepší výběr botiček! Na obchodě vládne přátelská atmosféra, kde při výběru, někdy opravdu dlouhém výběru, nevíte totiž které boty vzít dřív, dostanete i kávičku, poradí a dokonce zavážou tkaničky!:)

Najdete tu mnoho typů kecek, já si oblíbila kolekci Adidas Originals, která je prostě jiná. Hraje všemi různými barvami a na výběr máte hned několik typů. Moje zkušenost je ta, že na nohu skvěle padne. Asi neprodávanější značkou tenisek tady v Brně je oblíbená New Balance. Sama mám doma asi troje jejich tenisky, jsou to totiž moc pohodlný boty, a jejich tvar zmenšuje nohu, holky!:)

Protože mám trošku větší nožku, tak se snažím vybírat boty, které velikost ještě víc nezdůrazní, ale naopak ji opticky zmenší. A tady se mi to daří, navíc noha je jako v papučce, hodně záleží na tvaru boty, který vyberu.

Zboží se doplňuje celkem často, každý týden tady můžeme vidět nové botičky. Takže asi nehrozí, že bychom si my, keckový holky, nevybraly:)

Když v botách trávím tolik času, tak chci aby byly pohodlný, vypadaly hezky, aby se hodily i k elegantnějšímu oblečení, v dnešní době je normální vzít si k saku a kalhotám jednoduché tenisky. V Superkeckách na vás čekají doslova fashion kousky. K dostání jsou i limitované kolekce, které jinde v Brně neseženete. Ty ale mizí silou kulovýho blesku, protože je jich jen pár kousků.

Najde se tady i pár kousků oblečení.

Vybírat můžete ze značek, jako Adidas Originals, New Balance, Puma a Vans.

Vyberou si tady jak dámy, tak pánové.

Superkecky najdete na Divadelní 3. Pokud zrovna nemáte cestu do centra, tak se mrkněte na jejich eshop!

Pokud vás zajímají novinky o kolekcích a akcích, které pro vás super kecky chystají, sledujte je na instagramu, pod účtem superkecky.

Superkecky/ facebook

Superkecky/ web/ eshop