Dnes to bude na téma péče o zuby! Věřím, že každej bychom chtěli mít hezký a zdravý zuby na který je radost pohledět! V tomto případě nebudu mluvit o tom, jak nás obdařila příroda, co se týče zubů, ale co proto můžeme udělat my sami. Ano, všichni víme, že je důležitý si zuby čistit, ale to jaksi nestačí.

Hodně z nás má ze zubařů a zubních hygienistek však panickou hrůzu, řadila jsem se mezi ně i já. Věkem se tenhle hrůzný pocit snižoval, vím, že to tak je a abych neměla ve čtyřiceti vymlácenou pusu, tak tam prostě chodit musím:) Ale hodně velkou roli tu hraje to, kam a ke komu chodíte. Když na vás bude hodinu zírat „přísnej profesor fyziky“ tak odejdete ještě s dalším traumatem, zatímco, když vás bude ošetřovat někdo citlivej, milej a ještě do toho bude do placu házet vtipy a snažit se rozptýlit tu stresující chvilku, bude to určitě příjemnější. A já měla to štěstí, že jsem přesně na někoho takovýho narazila a když mi na telefonu cinkne upozornění, že zrovna dnes je ten den, kdy mě čeká zubní hygiena, tak už nekulím oči a nestresuju se.

Dokonce se těším, až zase uvidím holky dvojčata z Duo Smile, někoho takovýho je radost potkat, opravdu. Svoji práci dělají precizně a hlavně je baví. Z výsledku se radují spolu s vámi a záleží jim na tom, abyste se u nich cítili co nejlíp. Zoubky vám zkontrolují, řeknou vám názor na to, jak by o ně mělo být pečováno a názorně vám to předvedou, každý máme zuby jiné, proto je taky péče individuální. Zjistíte tu věci o kterých jste třeba ani neměli ponětí. Naštěstí se všechny neduhy dají řešit a v Duo Smile vám pomůžou.

 

Proč je důležité absolvovat zubní hygienu? Je to vlastně nejlepší prevence proti zubnímu kazu, paradontóze a jejím důsledkům. Zuby vám profesionálně vyčistí pomocí různých přístrojů, odstraní zubní kámen, řeknou jak bojovat proti zápachu z úst a dalšími nepříjemnostmi, s kterými se běžně v životě setkáváme.

Doma zubním kartáčkem si totiž nikdy tak precizně zuby nevyčistíte, tak jako vám je vyčistí na zubní hygieně. Není čeho se obávat, ošetření je zcela bezbolestné. Hygienistky vám projdou zoubek po zoubku, řeknou, kde je potřeba zabrat v čistění, kde je potřeba úprava a tak dále. Na hygienu by se mělo chodit pravidelně standardně jednou za 6 měsíců, ale v některých případech i častěji. Pak se vaše návštěvy u klasického zubaře stanou záležitostí několika minutovou a bezbolestnou, tím pádem nic nepříjemnýho vás nebude čekat.

Já jsem si v Duo Smile nechala udělat i čištění Air Flow, což je projasnění zubů mikro částečkami, říká se tomu vapka na zuby:) Věnují si tu i estetických výplním, bělením zubů a dalšími výkony, záleží na stavu vašich zubů. Je radost vědět, že jste v rukou odborníků, kteří přesně ví, co dělají a ví, jak na vaše zuby a postarají se o váš krásný úsměv!

Všichni noví klienti mají zubní hygienu za polovinu ceny, ať si vyzkouší, že není čeho se bát!

Duo Smile sídlí na Pekařské 84 ve třetím patře.

Duo Smile/ web