Stále vás zajímají místa, kam zajít na dobrou kávu, dobré jídlo a to nejen v Brně, ale i okolí.

Je totiž radost navštívit příjemný podnik v místech, kde byste ho třeba ani nečekali! Není nad to mít dobré tipy, když se právě chystáte do míst pro vás neznámých.

 

 

Mám moc ráda menší podniky, na kterých je znát, kde majitele jejich práce baví. Už samotná atmosféra je tu jiná. Člověk se tu zkrátka hned při vstupu cítí dobře. A jinak tomu není ani u podniku, o kterém vám dnes napíšu.

 

 

Kavárna Na větvi, je moc příjemným místem na pokec s kámoškou, ale i pracovní schůzku. Nenachází se v Brně, ale pár kilometrů za Brnem, v Kuřimi. Najdete ji přímo na vlakovém nádraží a já do teď hledím, jaké krásné místo v takovém prostoru vzniklo.

 

 

Každý všední den je tu pro vás otevřeno už od brzkých ranních 6 hodin až do večera a v sobotu od 10h. Dát si tu můžete výborné domácí limonády, výběrovou kávu Nordbeans, osvěžující novinkou je Espresso Tonic, který buďto milujete nebo nenávidíte:))

 

 

Ve vitrínce je vždy připraveno plno domácích dobrot, jako jsou úžasné domácí dortíky, rakvičky, tartaletky, pro nás milovníky sladkého úplný ráj!

Teď na léto si krom sladkého můžete dát na osvěžení i domácí nanuky různých příchutí.

Kavárnu Na větvi najdete na ulici Farského 226 v Kuřimi.

Kavárna Na větvi/ facebook