Nedávno za mnou kdosi přišel a říká, teď je to v Brně samá nová kavárna, samej novej podnik, sázíš tam každej den novinky a nestíhám to ani sledovat natož tam zajít, poraď co fakt stojí za to! Je to tak, v Brně nám to vzkvétá a novinky se rodí každým dnem, kéž by vydržely. Sami víme, že zůstanou jen Ti nejúspěšnější. Za sebe ale musím říct, že v Brně máme hodně povedený podniky, snaží se být jiné, originální, odlišit se od ostatních. Jak se říká, sto lidí, sto chutí, tak si můžeme každý najít to svoje, to co se líbí zrovna nám, tam  kde se budeme cítit dobře. Proto je dobrý mít na výběr a já vám ten výběr chci dát, proto tolik tipů. A dnes mám pro vás další.

Přes den kavárna, v noci bar, to je 7 hříchů, které najdete na Jakubské. Originální je jejich koktejlové menu podle 7 hříchů, 7 drinků, 7 chutí, 7 příběhů. Ale o tom jsem vám už psala. Ovšem tento bar má ve spodním patře příjemnou kavárnu a k tomu vyhřívanou kuřáckou zahrádku.

Mají vynikající domácí dezerty a moc dobrý limonády i různý nealkoholický drinky. Co si tu dám, to mi chutná. Tady přesně ví, jak vám drink namíchat, ať už jde o nealko nebo alko. Mají tu tolik možností a příchutí, že budete žasnout. Nejen, že jsou tu lahodné chutě, ale budou se vám líbit i esteticky. Nesmím zapomenout na výbornou kávu, tady si můžete dát výběrovku od Rebelbean, mění se podle sezónní nabídky.

Doporučuju navštívit!

7 Hříchů najdete na Jakubské 7.

7 Hříchů/ facebook