Čas od času mi od vás přijde zpráva a ptáte se, jestli mám tip na šikovnou kosmetičku. Že si rády klidně připlatíte, ale chcete někoho, kdo je profík a rozumí své práci.

Kolikrát řešíte dlouho se vlekoucí problémy, jako je akné, pigmentové skvrny a další nepříjemnosti. Proto je pro vás rada a péče odborníka drahá a já vám rozumím.

 

 

Proto vám můj tip napíšu rovnou sem na web, ať si kdykoliv kontakt můžete dohledat. Už více jak pět let chodím ke skvělé kosmetičce Magdě, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti kosmetiky, a to už více jak 25 let. Vybrala jsem si ji, protože jsem už léta používala kosmetiku Institut Esthederm se kterou pracuje a mé pleti tato kosmetika vyloženě prospívá. O této kosmetické značce jsem vám už napsala mnoho, mám vyzkoušené skoro všechny produkty a nedám na nic dopustit.

 

 

Kosmetické ošetření u Magdy je zážitek, který si vždy užiji a přitom si odpočinu. Magda je pečlivá kosmetička a nenechá vás odejít aniž by neudělala pro vaši pleť to nejlepší. Krásná a zdravá pleť je tu na prvním místě. Vy se můžete přesvědčit už tím, že jakmile na sebe po ošetření kouknete do zrcadla vidíte rozdíl. Odcházím s projasněnou a dokonale čistou pletí, kdy není ani potřeba nanášet makeup.

 

 

Magda se na vaši pleť podívá a dokáže vám doporučit to nejlepší ošetření pro vás. Znáte to, někdy je pleť dehydrovaná, někdy nás zase trápí pupínky a nečistá pleť, jindy povadlá a ochablá, zašedlá pleť. Naštěstí všemu jde pomoct a vy se můžete sami přesvědčit, že si na ošetření zajdete.

Salon Esthederm Brno najdete na ulici Palackého třída 124, v příjemných prostorech.

Esthederm Brno/ web