Kdo by si po ránu nedal královskou snídani?! Myslím, že všichni:) Vy ji můžete dopřát minimálně svojí pleti ve formě pleťové masky, která má právě takto krásný název!

Určitě ji mnoho z vás zná, jde o skvělý a výjimečný produkt, který má ve své nabídce oblíbená kosmetická značka Havlíkova přírodní apotéka. Jde o ranní masku, kterou nanesete na pleť jako první věc po probuzení. Má se postarat o vyčištění, stáhne póry a pleť hezky zhydratuje. Poté už můžete aplikovat jak jste zvyklé. Maska má krémovou konzistenci a voní příjemně po bylinkách, to je probuzení hned příjemnější. Takto si pleť hned po ránu můžete rozmazlovat i několikrát týdně. Doporučeno je nechat ji působit 3 minuty, pokud máte čas nebála bych se čas prodloužit, zdá se mi, že efekt je daleko lepší, pleť je pak více vyživená a dokonale hebká.

 

A tak to chceme všechny! Já ji kombinuji ještě s druhou čistící 3minutovou ranní maskou od Havlíka a zdá se mi, že tato kombinace je ideální. Pleť je krásně čistá, bez pupínků a jakýchkoliv známek únavy. Po pravidelném užívání uvidíte, jak se vám tvář i hezky projasní.

Maska je vhodná pro celoroční používání. Já ji mám po ruce pořád a když cítím a vidím, že pleť potřebuje přidat hydrataci, tak ji použiju někdy i jako masku na večer a nechám ji působit déle. Jen si dejte pozor na zčervenání pokožky, které může nastat, pokud máte citlivější pleť a masku necháte působit déle. Je to reakce na vysoký obsah aktivních látek, a po smytí masky by zčervenání mělo hned zmizet.

Maska je k dostání v kamenném obchodě na ulici Kobližná 4 nebo na eshopu.

Havlíkova přírodní apotéka/ facebook

Havlíkova přírodní apotéka/ web