Tip na krásné ubytování v Lednici!

Lednicko – valtický areál je krásným a často vyhledávaným místem. Máme to štěstí, že ho nemáme zas tak daleko, ale pokud tu chceme strávit více dní za sebou, je určitě lepší se tu ubytovat. A že je tu rozhodně co dělat! Perfektní je to tady celé projet na kole, areál se totiž skoro celý nachází na rovince, můžete tak během chvilky vidět spoustu úžasných míst a lehce se přemístit.

 

 

Jestli hledáte ubytování, které je blízko přírodě a zároveň blízko památek, pak je penzion Včelařský dvůr to pravé! Dominantou penzionu je velká zahrada a jezírko se slanou vodou. Pokoje mají výhled do zahrady, kde je za jezírkem rameno Dyje a les. Nabídne se vám, tak krásný výhled do zeleně a ticho doprovázené šuměním stromů. Nově je tu saunový domek, který se hodí v chladnějších dnech.

 

 

V současné době nabízí penzion čtyři typy pokojů, všechny jsou orientované do zahrady a mají do ní přístup rovnou z pokoje. Každým rokem to tu zdokonalují a postupně renovují.

 

Penzion se nachází 1km od přenádherné zámecké zahrady. Vzhledem k tomu, že je to vinařský kraj, jsou v penzionu schopni zajistit i degustace. V Lednici jsou také lázně, kde je možné domluvit procedury a spojit je s procházkou po lázeňské kolonádě. V penzionu vám velmi rádi se vším pomůžou a postarají se o zpříjemnění vašeho pobytu.

Pokud si s sebou kola nevezmete, můžete si je přímo na ubytování půjčit.

Když řeknete na recepci heslo Lifestylebrno, dostanete láhev vína k pobytu zdarma.

Včelařský dvůr/ web