Dnes mám pro vás jeden květinový tip! Milé rodinné květinářství, takový ten podnik od srdce, který si otevřela maminka s dcerou a dělají přesně to, co je baví. Na práci je to vidět a člověk se sem moc rád vrací.

 

 

Květinářství Terre Verte nenajdete přímo v Brně, ale kousek za Brnem, v Kuřimi. Bydlím kousek odsud, květiny jsem tu kupovala už několikrát a vždy jsem byla moc spokojená. Svým zákazníkům tu vyjdou vstříc, a to kolikrát i mimo pracovní dobu.

 

 

Terre Verte definují rozevláté kytice nejlépe v lučním stylu, zkrátka takové ty neučesané krásky, ty je tady baví nejvíce a nutno dodat, že jsou opravdu nádherné. I já mám tyto kytice ráda a věřím, že takto trošku jiná květina potěší každou ženu. Uvážou vám tu cokoliv, jsou velmi kreativní a šikovné. Moc se mi líbí i rozmanitost různých druhů květin, které v kytici používají.

 

 

V květinářství podporují lokální pěstitele a pracují hlavně se sezónními kytkami. Část květin si také pěstují samy. Už se těším, jak se u nás rozjaří a začne květinová sezóna a my si budeme moct užít ty naše české kytky. Mimo řezaných květin mají v květinářství i spoustu hrnkových květin a zajímavých doplňků. Od stylových květináčů až po luxusní lucerny. Už teď tu najdete různé jarní dekorace zdobené mechem a dalšími přirodninami, a také krásné věnce na dveře.

 

 

Velmi rády se tu věnují i svatební tvorbě, říkají, že čím je nevěsta odvážnější, tím je to lepší a můžou stvořit něco opravdu originálního. Jejich tvorbu můžete vidět i v několika svatebních editoriálech.

 

Foto: Veronika Anýžová

Zítra je MDŽ, tak se možná tento tip bude hodit právě vám!

Terre Verte / web

Terre Verte / facebook