Krásky, chtěly byste si užít skvělé antiaging ošetření?

Péče o zralou pleť je poněkud náročnější a je potřeba si ji dopřát pravidelně. Je to pár dní, co jsem vyzkoušela ošetření v Laboratoři krásy.

 

 

Šikovná Nikol si pro svoji laboratoř vybrala značku Hydropeptide. Je tak prvním salonem v Brně, který používá tuto značku.

Právě Hydropeptide je lídrem v oblasti antiaging péče o pleť. Funguje na bázi peptidů, přírodních látek a je zcela bez parabenů a silikonů. Hydropeptide je přírodní kosmetika, která jako jediná na světě obsahuje 65 různých druhů peptidů. Můžete tedy očekávat okamžité výsledky.

 

 

V centru, v budově Skleněné louky, tak vznikl prostor pro zkrášlování a rozmazlování naší pleti. Nikol provádí precizní práci, kdy za použití produktů Hydropeptide řeší i různé problémy, jako je pigmentace, akné, vysoká citlivost pleti a další.

Užila jsem si tu dvouhodinové komplexní ošetření, které bylo příjemné od začátku do konce. Vždy je pro mě důležité důkladné vyčištění pleti, které tady proběhlo, jak ručně, tak s pomocí ultrazvukové špachtle. V mém případě nesměl chybět peeling, který mé hrubší pleti dělá velmi dobře, zjemňuje a rozjasňuje ji.

 

 

Parádní byla liftingová masáž obličeje, která trvala asi 30 minut, to si my holky dokážeme užít!:) Když vám Nikol nanese masku na obličej, je tu možnost parafínového zábalu rukou včetně masáže. Taktéž máte v ceně úpravu a barvení obočí i řas a epilaci horního rtu.

 

Adresa Laboratoře krásy je Kounicova 23.

 

Laboratoř krásy/ web

Laboratoř krásy/ facebook