Léto je super období! Užíváme si dlouhých letních večerů a mimo to spousty jiných, skvěle letních věcí – třeba LETNÍHO KINA! V Brně startuje hlavní sezóna letních kin na začátku července, takže je nejvyšší čas si o nich napsat!:)

Tady jsou aktuální promítací místa v Brně:

Letní kino na Špilberku

11403006_925219904202912_7696477312394239961_n

V centru jsem si oblíbila kino na Špilberku se zvláštní atmosférou.

Letní scéna hradu Špilberku se každý středeční, páteční a sobotní večer promění v letní kino. Na programu budou jak žhavé letní komedie i filmy s dramatickými příběhy.

Vstupenky jsou v prodeji pouze na místě.
Areál je otevřen 30min před začátkem spustění filmu.
Občerstvení bude zajištěno přímo na letní terase.

Letní kino na Špilberku/WEB

Letní kino na dvoře MdB

10942495_614533822023729_5725603758183917145_n

Už devátým rokem si můžete užívat letní kino na dvoře Mětského divadla. A nejen to. Letní terasa Jardin, která funguje, jako dříve oblíbené kinokavárny, bude otevřena minimálně dvě hodiny před začátkem projekcí, takže na Divadelním dvoře můžete strávit v příjemné atmosféře klidně celý večer.

Projekce budou probíhat denně, po celou dobu letních prázdnin.

Začátky červencových filmových projekcí budou ve 21:30 hodin. V srpnu potom od 21:00 hodin.

Letní kino na dvoře MdB/WEB

Letní kino v zahradě Vily Löw-Beer

Vytáhněte ze skříně vaši oblíbenou letňákovou deku a vyveďte ji na zahradu Vily Löw-Beer. Ta bude každý pátek v červenci a srpnu hostit projekce letního kina v režii Kina Art. Můžete se těšit na pečlivě vybrané filmové hity promítané pod hvězdnou oblohou v původně spojené zahradě dvou ikonických brněnských vil.
Po dobu letního kina bude otevřena kavárna Celnice.
V červenci se začíná od 21:30, v srpnu od 21:00.

Letní kino v zahradě Vily Löw-Beer

Letní kino Brno – střed

kino brno stred

Pátým rokem se promítá na krásném nádvoří radnice Brno-střed na Dominikánské 2. Filmy se promítají 7 dní v týdnu, takže jakmile budete mít náladu, můžete se sem vypravit. Červen a červenec začínají filmy ve 21:30 a v srpnu a září už od 21:00.

Promítá se za každého počasí.

Letní kino Brno-střed

Scalní letňák

scalní letnak

Letní kino v unikátním prostoru nádvoří Místodržitelského paláce. Můžete se těšit na kvalitní snímky nejen z evropského teritoria, ale i dalších světových kinematografií. Vstupenky na letní kino je možné zakoupit v předprodeji na pokladně kina nebo na místě půl hodiny před promítáním. Bez rezervací.

Občerstvení pro diváky zajistí kavárna Morgal.

Scalní letňák

 

Letní kino amfiteátr Čertova rokle

Jedinečnou atmosféru nabízí letní kino amfiteátr Čertova rokle, místo najdete na ulici Nejedlého. A protože je to opravdu v přírodě, tak karimatky, deky a vše, co vám může dopřát pohodlí s sebou!:)

Letní kino amfiteátr Čertova rokle

Během srpna by se mělo začít promítat i na zahradě Semilassa v Králově Poli. Sledujte jejich facebook a brzy se dozvíte víc.

Letní kino Semilasso