V baru 7 Hříchů se objevilo nové letní menu! Byla jsem pár drinků ochutnat a mají to teda vyladěný! Do tohoto baru chodím moc ráda. Je to tady totiž příjemný. Teď na léto mají naprosto dokonalou zahrádku. Vlastně těch zahrádek mají několik. Ale ta největší před barem má pohodlný sedačky, kde se můžete doslova rozvalit, když je to třeba:)

Menu je opět postaveno hlavně na 7 smrtelných hříších. Proto je každý drink alespoň nějakou maličkostí přizpůsoben danému hříchu. Ať už jde o speciální přísadu, ozdobu nebo způsob přípravy drinku.

Protože začíná léto, tak se v novém menu objevuje osvěžující Gin & Tonic. Je pro vás připravených 7 “základních” Gin & Tonic a 7 Gin & Tonic pro většinu z vás neznámých. Jsou zde i jedinečné giny, které určitě stojí za to ochutnat.

Bar rozšířil svoji nabídku na 250 druhů ginu, tak aby si každý našel ten svůj!

Každých 14 dní bude pro vás připraveno speciální menu v kombinaci koktejl a dezert z úžasné cukrárny 7 hříchů, kde si můžete dát samý domácí dezerty. Chuťově jsou naprosto delikátní, už jsem měla možnost jich ochutnat několik a všechny byly moc dobrý. Tady se pozná nešizená práce.

A pokud nepijete alkohol, nevadí! Pro vás jsou nachystány výborné, osvěžující limonády, které jsou založené na domácích sirupech. Novinkou jsou lahvové limonády od Fentimans a Thomas Henry, mají skvělou chuť a teď v létě dokonale osvěží.

Nesmím opomenout jejich zmrzlinu! Dělají si ji tady sami a zase je to znát. Mají originální příchutě, nebojí se kombinovat i nemožné! Vždy z toho vyleze luxusní chuťovka. No a sorbety? Ty jsou dokonalý, jsou totiž přesně tak, jak mají být, plné ovoce. Však se stavte vyzkoušet a uvidíte, že budete mít o jedno z oblíbených míst v Brně navíc:)

7 Hříchů/ web

7 Hříchů/ facebook