Minulý týden jsem byla vyzkoušet novou masáž v Zenergy na Křenové, která se tu už nějaký ten pátek připravovala, a byla to paráda!

Masáž patří k jedněm z delších, jste hýčkání celé dvě hodiny, ale zase se dostane na komplet celé tělo. Tedy užijete si celotělovou masáž včetně peelingu, masky na obličej a voňavých olejů. Máte dvě hodiny pro sebe, vím, je těžké si je občas najít, ale jde to a stojí to za to!

 

 

Horká letní novinka se jmenuje Fresh Splash a skládá se z tělového peelingu obsahující výtažek z bambusů a sůl pro odstranění odumřelých buněk. Během působení vám masérka namasíruje obličej olejem z avokáda, který je zcela veganský, hydratuje a zregeneruje pokožku a uvolní mimické svaly. Po té se uvolní svaly olejovou masáží celého těla s vůní zeleného čaje, který zklidní vaši mysl. A aby bylo vše dokonalé, během olejové masáže se aplikuje pleťová maska s vyhlazujícím účinkem.

 

 

Byla jsem zrovna po dovolené u moře a peeling mi velmi prospěl, protože se mi opálení začalo pomalinku sloupávat. Po masáži je moje pokožka opět fresh a heboučká, jako dětská prdelka:)

 

 

Mám moc ráda zdejší atmosféru a ten pocit, že teď chvilku nic nemusím a je o mě pečováno. Masérky jsou velmi příjemné a své práci dokonale rozumí.

Zenergy najdete na Křenové ulici 8, v rámci hostelu Wake Up!