Poslední dny máme venku naprosto dokonalé, letní teploty! Zbožňuju když nemusím nosit čtyři vrstvy oblečení, ale můžu vyběhnout ven jen tak, v tílku a kraťáskách  nebo šatech. Šaty jsem dřív moc nenosila, je tomu pár let, co jsem jim teprve přišla na chuť. Ano, musela jsem k nim dozrát:)

Nebyla jsem klasickou dívčí panenkou, ani moje mamka mě do ní nestylizovala. Byla jsem spíš takový to dítě sígr:) S odřenýma kolenama a v teplákách. Mám staršího bráchu, takže jsem vyrůstala hlavně v klučičí společnosti, a tam se samozřejmě šatičky nenosily. Ostříhat všechny panenky do hola byl základ, určitě to některý z vás znají!:))

Teď si léto bez šatů nedovedu představit! Mám jich doma opravdu hodně, různé styly, barvy, materiály. Vybírám podle momentální nálady a počasí. Někdy je chuť vyrazit jen v černé a trošku se schovat a někdy zase vlítnout do pestrobarevných šatů a cítit se fresh.

Šaty z nás dělají ženy, podtrhují ženskost a působí něžně. A protože vím, že je občas těžký sehnat hezký a kvalitní šaty, tak mám pro vás inspiraci z brněnského storu Vanity fashion, kde jsou k dostání moc libový kousky! Tady seženete oblečení, které působí velmi žensky. Je vybíráno s citem a vkusem. Však posuďte sami. Nenašla jsem tu kousek, který by se mi nelíbil.

Najde se tu každá z nás, ať už preferujete elegantní styl, romantický nebo sportovní. Jsou tu sexy kousky, ale i něžné rozevláté šatičky pro víly.

Vanity fashion najdete na Vachové 5.

Vanity fashion/ web

Vanity fashion/ facebook