Léto, slunce, dlouhé večery, drinky, lehké šaty, plavky, z toho všeho my se teď můžeme radovat! Jedno z nejkrásnějších období v roce je právě v rozkvětu a samozřejmě se promítlo i v nabídce brněnské oděvní značky White White. Jak už jsem měla možnost zjistit i u Vás se stala velmi oblíbenou, protože několik z Vás moje milé jsem i osobně potkala právě v showroomu a udělalo mi to radost.

A jak vlastně vypadá takové léto ve White White? Poznáte ho podle nabídky lehoučkého oblečení z příjemných materiálů.

Vévodí šaty všech možných střihů a délek, tak ať si každá můžeme vybrat, co nám nejlépe sedí. Na první pohled mě dostaly dlouhé jednoduché šaty z příjemnýho materiálu, jsou šité přesně tak, aby podtrhly ženskou postavu, všimněte si rozparku, dělá je ještě víc zajímavý. Tyto šaty jsou k dostání v několika krásných barvách a je celkem oříšek zvolit tu nej! Pořídila jsem si je v černé barvě a pořád váhám nad bílou. Ze stejného materiálu jsou i šaty v kratší variantě a opravdu musím dát za pravdu, že jsou tak pohodlné, jako byste na sobě neměly nic. Navíc se tedy hodí ke všem možným příležitostem. Stačí jen vyměnit Conversky za páskové sandály a můžete vyrazit na večírek. Takový módní kousek nazývám pokladem ve skříni!:)

Co říkáte na šedou barvu? Na opáleném těle vypadá dokonale a když ji oživíte nějakou ostřejší barvičkou, třeba jako vidíte na fotce kombinace oranžové a šedé, nemá chybu. Podprsenky v křiklavých i klasických barvách si tu můžete pořídit taky, některé se dají nosit i jako plavky.

No a co by to bylo za léto bez plavek! Ty jsou ve White White fakt vymazlený, střihy promakaný do detailu, komplet podšité, zkrátka ať se v nich cítíte svá.

A plno dalších kousků, které nám nedají kolikrát spát!:) Úžasný košilový šaty, lehoučký trička, tílka, lněné topy a šaty, chce to vidět na vlastní oči, ať víte o čem White White je!

Něco navíc! Vámi vybrané kousky značky White White Vám budou upraveny podle přání na míru.

White White najdete na ulici Zámečnická 5 v druhém patře.

White White/ facebook