Dnešní článek bude jiný, bude osobní a bude bez fotek!:)

Ráda bych ho věnovala všem „opravdovým“ lidem, které v životě potkávám a zejména mým nejbližším!

Už delší dobu chci poděkovat všem, kteří mě doprovází životem a jsou ke mně upřímní! Upřímnosti a férovosti si velmi cením. Nebudu o tom psát jako o „dnešní době“, myslím si, že to vždy bylo a vždy bude, že těchto lidí je fakt málo. Všichni kolem sebe máme lidi, kteří jsou nám nejblíž, já takovým bytostem říkám Lidský diamant. Není jich moc, a proto si těchto lidí ve svém životě moc vážím.

Mám obrovské štěstí, že těchto bytostí mám v životě několik. Tou nejbližší je ta, která mě přivedla na svět a dnes má svůj den! Proto bych ji chtěla popřát i tady. “ Vše nejlepší k dnešnímu svátku, mamíííí!“ Jsem šťastná, že Tě mám!

Vím, že si čteš všechny moje články a ve všem mi fandíš! Moc Ti za to děkuju!

Lidských diamantů mám ve svém životě několik, jak už jsem psala. Nejdelší opravdový přátelství bude za chvíli slavit 30 let, to už je takový delší manželství, bych řekla:) Je to takový to, když zavoláte ve dvě ráno, tak pro vás sjede kamkoliv. Je to ta, která vás dokáže pořádně zkritizovat a vám to vůbec nevadí, protože víte, že to myslí pro vaše dobro. Když jsem ležela v posteli se čtyřicítkama horečkama, tak mi chodila nakupovat jídlo, dovezla mi antibiotika, abych se z nemoci konečně vylízala. Dala mi klíče od svého bytu a řekla, tady můžeš zůstat, jak dlouho budeš chtít. I tyto věci se nám v životě všem dějí. A já jsem šťastná, že svůj život prožívám s těmi mými anděli.

Zjistila jsem, že vlastně kritiku od svých lidských diamantů miluju, dělají mě lepším člověkem!

Svůj okruh si od určité doby držím úzký, ale zase pro ně udělám vše a oni to ví!

Už se nám asi všem stalo, že nám „vrazil kudlu do zad“. Po této zkušenosti se rychle vzpamatujete a začnete přemýšlet, koho si k sobě pustit blíž k tělu, s kým můžete sdílet své radosti i starosti. Ale na férovku si řekněme, člověk se učí celý život. Byla by to nuda. A tak nás ty situace dělají silnější a silnější,  i když to na začátku tak nevypadá.

Lidé, kteří se chovají stylem, kam vítr, tam plášť, a že jich v posledních letech potkávám víc a víc, nejsou moji krevní skupinou. Jsem srdcař.

Taky bych ráda vyvrátila, že čisté přátelství mezi mužem a ženou nefunguje. A myslím, že i kolikrát líp. Upřímnost od druhého pohlaví berete tak trošku jinak, i pohled na život. Přece jen je mužské chápání odlišné od našeho ženského.  A je fajn se podívat na věc z několika pohledů. Dost mi to pomáhá v rozhodování, když jde o něco důležitýho.

Taky se vám někdy stane, že v mžiku se zdá, že lidé, o které stojíte nestojí o vás? Tak ti praví od vás nikdy neodejdou, možná jen pro chvilku uvědomění.

Děkuji všem těm, kteří se mnou jedete moji jízdu životem v upřímnosti! Nikdy vám to nezapomenu!

A vám všem přeju minimálně jeden Lidský diamant ve svém životě!