Připravujete výbavičku pro miminko nebo byste chtěla kamarádce pro děťátko koupit hezký dárek? Pak by se vám mohla líbit značka Lullalove CZ/SK, která nabízí krásné věci nejen pro miminka!

 

 

Jde o nádherné produkty v krásných pastelových a jemných barvách. K těm nejoblíbenějším patří multifunkční pletené dečky, které s děťátkem budou i několik let. Hodí se do kočárku, do postýlky, na cesty a když je zima vždy zahřejí. Vybírat můžete se široké škály povedených barev. Řekla bych, že problém bude v tom si vybrat jen jednu, protože se fakt povedly!

 

 

Velký hit pro miminka jsou hnízdečka! Perfektní pomocník, který vytváří pocit bezpečí, který vznikl v matčině bříšku. Ideální pro novorozeňátka až po miminka do jednoho roku. Hnízdečko můžete umístit do postýlky, na pohovku, na zem i do kočárku. Děťátko v něm může spát, odpočívat nebo si hrát. Na Lullalove tato hnízdečka najdete v mnoha krásných provedeních.

 

 

Kompletní výbavičku tu najdete i do postýlky. Stačí si ji hezky nakombinovat v barvách a designech.

 

 

Jsou tu k dostání i věci pro maminky, jako kojící polštář nebo třeba kosmetika, zkrátka to, co by se vám mohlo v těhotenství a šestinedělí hodit. Doporučuji kouknout na web Lullalove, protože se tu dají objevit zajímavé a krásné věci, hlavně i dárky, které teď všichni sháníme.

Lullalove/ web

Lullalove/ facebook