Krásky, dnes mám pro vás zase po dlouhé době šminkovej post, který vy tak zboňujete!:) Jojo, serepetičky na naše ksichtíčky, to je to, co si nejvíce žádáte, tak tady je máte! Dnes vám představím kosmetickou značku Make UP Factory. Tato značka byla v minulosti hodně oblíbená, avšak na dlouho zmizela z pultů a nikdo nevěděl proč. Teď už je zpět a pokud budete chtít můžete si ji užít.

Já na ni totiž narazila u své kosmetičky Verči, která je s ní moc spokojená. Má tam už celý stojan s kompletním sortimentem, takže se tam můžete „zmalovat“ od hlavy až k patě. Opravdu, dá se tady vybrat ze všeho možného a pokud zrovna nebude vámi požadovaný odstín, tak si ho můžete objednat.

image

MAKE UP FACTORY  je profesionální německá dekorativní kosmetika pro všechny ženy, která představuje vysokou kvalitu produktů v prémiové značce za velmi přijatelné ceny. Díky tomu, jak jsou ceny nastavené, tak bych řekla, že si tu můžete pořídit celou řadu produktů.

imageimage image image

Make Up Factory nabízí kompletní sortiment produktů od podkladových bází, make-upů pro všechny typy pleti, korektorů a kamufláží pro dokonalé zamaskování nedokonalostí pleti, pudrů ( transparentní fixační, kompaktní minerální, bronzový, projasňující) i tvářenek, jak matných, tak rozjasňujících pro doladění bezchybného make-upu.

image image imageimage

 

Co týče očí, Make UP Factory nabízí nepřeberné množství krásných a výborně pigmentovaných očních stínů – matné, lesklé, výrazné barvičky pro speciální příležitosti, nebo třeba ideálně nakombinované quattro oční stíny. Pod oční stíny se doporučuje používat podkladová báze, díky které stíny budou držet i mastnější pleti, nebo v horkém létě.

Make UP Factory nabízí i obsáhlou nabídku produktů pro krásné a bezchybné obočí, počínaje fixy, gely a krémy, po obočenky se šablonkami.

image image image

Rtíky, tam je to stejné jako u očních stínů, počínaje bází pro krásné rty nabízí se nepřeberné množství rtěnek – matných, polomatných, s jemným třpytem, příjemně krémovitých. Hydratační lesky, ošetřující s SPF 10, nebo třeba s push up efektem, balzámo-lesk, který se zabarvuje podle PH vašich rtů, to vše doplněno o konturovací tužky.

Jelikož krásný make-up se neobejde bez přípravy a finální tečky, můžete si pořídit i odličovací krém a na závěr pro fixaci a dokonalou hydrataci fixační spray, se kterým se o váš make-up bát nemusíte.

Jako třešinku na dortu nabízí i ucelenou řadu profesionálních štětců a výběr těch nejhezčích letních barev laků na nehty.

Kdo znal Make UP Factory z dřívějška z brněnských parfumerií, nebo ze zahraničí, má možnost si opět doplnit kosmetické taštičky! Jako jediná má stojan v Brně právě Veronika ve svém salonu.

Veronika Mrázová/ web

Kosmetický salon Veronika Mrázová/ facebook