Dnes vám napíšu o dalším překrásným místě, který vzniklo na Pálavě ve vinařské vesničce Pavlov. Už delší dobu jsem věděla, že se na něm pracuje a moc jsem se těšila až ho uvidím na vlastní oči, protože jsem tušila, že půjde o opravdu povedenou věc!

A taky že ano! To místo má takový kouzlo, že si přijdete jako někde u moře na dovolené a ještě k tomu se tady cítíte jako doma. Dokonalá kombinace toho, abyste se tu cítili zkrátka fantasticky!

O čem je tedy řeč? Určitě všichni znáte brněnskou Marinádu na Jiráskové, tak právě Marináda si udělala tohle nové místečko. Očekávat tedy můžete podobnou nabídku jako v brněnské Marinádě, jako jsou výborný snídaně, dezerty, různě obložený prkýnka a spousta dalších dobrot. Ale co jsem tak slyšela, tak se tu bude i vařit.

Interiér je velmi citlivě a vkusně zařízen, promyšlen do posledního detailu.

Součástí Viničního domu je krásný vinný sklep, ideální i pro různé oslavy. Je tu taky moc hezky udělaná zahrádka plná zeleně s pohodlným posezením. Ráno si tady můžete dát chutnou snídani a večer posedět s vínem a přáteli, když jsou krásně teplý večery.

A pro ještě větší pohodlí se tu pracuje i na ubytování, ale to ještě chvíli potrvá, každopádně vám dám vědět až bude hotové.

Vám doporučuji si sem zajet dokud je venku ještě hezky teplo, ať okusíte letní atmosféru tohoto místa.

Viniční dům najdete v Pavlově na ulici Na Cimbuří 57.

Marináda Viniční dům/ facebook