Maxi šaty jsou ideálním módním kouskem pro každou z nás! Jsou ženské a pohodlné. Pokud si pořídíte kousek, který vám opravdu padne, věřte, že v nich budete chtít odchodit jaro, léto i podzim a někdo možná vymyslí i variantu na zimu!:)

Maxi šaty jsou vzdušné, proto jsou na léto více jak vhodné, jen zvolit ten správný materiál v kterém se budete cítit dobře. Nejlepší na nich je to, že si je můžete vzít na jakoukoliv akci. Ať už jdete na pracovní schůzku, večírek nebo třeba na třídní schůzky.:) Není potřeba se převlékat a celý den v nich je příjemný.

Určitě se teď budete ptát kam pro takové šaty zajít. Vzhledem k tomu, že se v obchodech právě objevily nové kolekce, tak to nebude tak těžké. Moc hezké maxi šaty za slušný peníze jsem potkala v Reserved a Mangu. A určitě budou přibývat, protože horký dny se blíží!

Jednobarevné šaty budou mít tu výhodu, že je budete moct snadno kombinovat s různými doplňky. Vzorované jsou zase zajímavé a nepřehlédnutelné, takové najdete třeba v butiku Vanity na ulici Vachova 5.

A proč si vlastně takové šaty pořídit? Mají spoustu výhod! Vypadají božsky a velmi žensky, vy se v nich budete cítit příjemně, protože vás nikde nic netáhne, a velká výhoda je ta, že když náhodou nějaké kilečko přiberete, tak se to v těchto šatech ztratí.

Zdroj fotek: Pinterest