Girlzzz, dnes to bude zase téma, který prožíváme a tím jsou kabelky! Chtěla bych vám představit značku, která dělá překrásný, ručně šitý kabelky, prostě takový, který nevidíte jen tak v obchodě. Každá je něčím trošku jiná, řekla bych, že to jsou doslova takové šperky mezi kabelkami. Tato značka se jmenuje MeDusa Bags.

IMG_7083

Koncept ručně šitých kabelek MeDusa se zrodil v roce 2009, kdy izraelské návrhářky Gili Rozin Tamam a Adi Gal hledaly způsob, jak použít nové materiály do oblasti módy a doplňků. Byly motivovány snahou vytvořit opravdu jedinečné kousky na poli módních doplňků. Podařilo se jim přetvořit běžný materiál a použít jej překvapivým a inovativním způsobem.

IMG_7082

Kabelky nesou označení veganské, to znamená, že na výrobu jsou použity animal friendly materiály.

V Brně můžete kabelky MeDusa odzkoušet a koupit v Rebelion Store, který je zároveň výhradním dovozcem a prodejcem kabelek v České a Slovenské republice.

IMG_6172 IMG_6169 IMG_6166 IMG_6161

Nedávno se do obchodu dostala nová kolekce a já ji pro vás šla nafotit. Můžete se tedy samy přesvědčit o tom, jak jsou krásné a originální. Nejvíc se mi líbí psaníčka, neboli styl clutch, můžete vybírat hned z několika druhů, velikostí a barev. Materiál je příjemný a skvěle se udržuje, takže kabelka bude dlouho vypadat jako nová. Hodí se do společnosti k šatům, ale i k vašemu pohodlnému denimovému outfitu.

IMG_6160 IMG_6173 IMG_6168 IMG_6163

Rebelion store/ web/ eshop