Patříte mezi milovníky mexické kuchyně? Pak mám pro vás výbornou zprávu, protože až do konce září můžete ochutnat spoustu pokrmů této oblíbené kuchyně na Monte Bú!

Mexická kuchyně je krásně barevná a pestrá, proto patří mezi jedny z nejvíc oblíbených po celém světě! Typickými surovinami mexické kuchyně jsou fazole, kukuřice a chilli papričky. Je plná nachos, tacos, burritos, quesadillas a mnoho dalšího. A právě tohle všechno vy teď můžete ochutnat.

Tuto akci jsem si nenechala ujít ani já a vyrazila jsem vyzkoušet, jestli to mají fakt tak dobrý. Jako předkrm jsem zvolila nachos s cheddarem a salsou guacamole. Předkrm byl vyladěn více ingrediencemi a chuťově výborný. Když se ochutí guacamole, tak jak má být, tak je perfektní a dávám si ji téměř všude, když ji někde vidím.

Jako další chod jsem zvolila tacos plněné trhaným hovězím, které bylo dochuceno grilovaným ananasem, koriandrem a limetou, samozřejmě nechyběly papričky!:) Na letní dny super fresh kombinace a řekla bych, že porce byla veliká!

Tacos jsou tu v nabídce hned na několik způsobů.

No a k dobrému jídlu přece nemůže chybět i pití! A když už jsme na mexických týdnech, tak rovnou v mexickém stylu. Pokud máte rádi koktejly, tak můžete vyzkoušet Mexicko Colada, kdo se toho nebude bát, tak samozřejmě tequilu nebo mezcal, ale ve výběru jsou i nealko osvěžující drinky Jarritos!

Teď už jen vybrat tu správnou společnost a den! Čas máte až do konce září:)

 

Monte Bú/ facebook

Monte Bú/ web