Už se to zase blíží! Kdo má děti, pochopí:) Všechny děti jsou v pozoru! Teda hlavně ty malinký.. Loni touto dobou jsme museli mít na hlavě čertí rohy snad všichni. Trénovaly se básničky, dávalo se pozor na to, ať se tolik nezlobí. U nás je tento rok, tak nějak víc v klidu, možná proto, že už jsou kluci starší, tak není Mikuláš tak „IN“. Teď mi řeknou, mami, my půjdem radši na trénink:) Ale každý to prožívá jinak.

Řekla jsem si, že dám dohromady Mikulášské akce v Brně, ať si můžete vybrat z té, která bude nejvíc sedět zrovna Vám. Za sebe můžu doporučit Mikulášskou show v Lipůvce u Brna, která se koná už 28.11. v 16,30h. Nemají žádný plakátek, ale vložím Vám odkaz na facebook – Mikuláš v Lipůvce. Je to velká akce, asi hodinové vystoupení, kam se sjíždí lidé z celého Brna, protože prostě nemá konkurenci.

Myslím, že pořádně vystrašit se podaří děti na akci v Židlochovicích, kde se mají sejít rakouští čerti z kterých mám respekt i já!

image

Pohodová akce bude i projížďka vlakem, kde potkáte celou partu v čele s Mikulášem. Tato akce si myslim nebude tak strašidelná, takže vhodná i pro fakt malé děti.

image

Chcete si užít zábavné odpoledne s Václavem Upírem Krejčím? Tak přijďte 5. 12. do OC Olympia Brno!
V 16:00 přijde Mikuláš se svými pomocníky, čerty a anděly, aby odměnili všechny hodné děti.
Budou se vyrábět vánoční ozdoby z papíru a FIMO hmoty, zpívat, tancovat a bavit se. Můžete se také nechat potetovat ve speciálním dětském tetovacím salonu, chybět nebude ani oblíbený fotokoutek.

12240440_1091496457549805_1174568059949883291_o

Další akce na Vás čeká ve Wikilandu, více info zde.

720x400

Zámek Buchlovice si pro děti připravil program, více zde.

mikulas buchlovice

V Dělňáku na Jamborce samozřejmě nemůžou být pozadu, a taky si připravili bohatý program pro děti!

Mikulas delnak

Ať si Vaše dětí užijí Mikulášskou nadílku!