Holky, dnes mrkneme na to, jaký jsou letos módní trendy, protože štěstí přeje připraveným! Je jich docela dost, vybrala jsem pro vás jen ty lehce nositelné, protože je to ve světě módy teď poněkud divoké.:) Takže trendy jako peří, gendrová rovnost nebo xxs a menší opravdu nejsou pro každého. Za to jsem přidala svůj osobní tip. Budu ráda, když mi napíšete i váš názor.

 

A zase kostky. Ty už se nám objevují na oblečení několikátou sezónu a zřejmě jsou velmi oblíbené. Nezáleží na tom, jestli jsou malé nebo velké, barevné nebo černobílé, kostky prostě jedou. Dokonce se nosí hned několik barev a druhů v jednom outfitu, což někomu mu přijít jako velká divočina.

 

Svůj velký návrat slaví manšestr! Asi si ho všichni pamatujete z dětství, já osobně jsem tento materiál nesnášela!:) Tkanina 70.let, nejvíc byla vidět v hnědé, okrové a horčicové barvě. Ovšem teď září i v křiklavých barvách. Výhoda této látky je ta, že vás opravdu zahřeje, jde totiž o stříhaný samet. V současnosti jde o retro návrat manšestrových sak, kalhot a sukní. Kdo do toho půjde?:)

 

Důraz na pas, to je další letošní trend. Mně osobně se velmi libí. Mám ráda široké pásky, které dokážou oživit celkový outfit. A věřte tomu, že takový pásek dokáže udělat opravdu hodně. Dokonale nám totiž vytvaruje postavu. Nosí se na šaty, saka, ale i kabáty. Pokud ještě žádný široký pásek nevlastníte, určitě si ho někde vyzkoušejte ať vidíte, co dokáže!

 

Jako poslední bude můj osobní tip! Nejsem zastánce rychle se měnících trendů, to už víte, pokud čtete moje články. Za mě vždy krásně vypadá jednoduchost a tón v tónu laděný outfit. Není potřeba nic přehánět, stačí, když se cítíte fajn a máte na sobě pohodlné věci, to je daleko víc než se soukat do něčeho, co je posledním trendem a vlastně to nejste ani vy.

 

Zdroj fotek: pinterest.com