Ahoj holky, dnes to bude výhradně pro vás! Rozhodla jsem se totiž napsat o mých oblíbených produktech od výborné kosmetické značky Too Faced. Kdo ji zná určitě ví, že jde o kvalitní kosmetiku, která vydrží a vyplatí se do ní investovat. Tady v Brně ji koupíte v parfumerii Sephora v Olympii, už několik měsíců je tu velký stojan, kde si můžete pořídit cokoliv z dekorativky. Jedním velkým plus je ten, že Too Faced není testována na zvířatech.

Na první pohled vás upoutají originální balení, a na druhý pohled nebo vlastně očichání to bude vůně!:) Mám slabost pro čokoládu a tady si přijdu na svoje, paletky a různý pudry voní a chutnají po čokoládě. O jednom z nich vám dnes i napíšu.

Make up Born This Way

U makeupu si nechám vždy poradit, zkušenosti jsou nejvíc a na tento makeup jsem slyšela jen samou chválu. Je vhodný pro všechny typy pleti, což je velká výhoda, měl by sedět každé z vás! Záleží jestli preferujete dokonalé a vysoké krytí, v tom je tento makeup expert! Textura není hutná, to by mi vadilo, nesnesu pocit ucpané pleti. I když je tento makeup opravdu jemný, tak vlastnosti má bombastický! Navíc máte na výběr hodně odstínů. Mám smíšenou pleť, takže jednou, dvakrát přes den lehce přepudrovat stačí. Krycí efekt a efekt hebké pleti drží po celý den. Za sebe můžu doporučit!

 

Chocolate Soleil Matte Bronzer

Tohle je produkt, kterej budou zbožňovat všechny z vás, který máte rády čokoládu, jde totiž o čokoládový bronzer. Nejen že čokoládou voní, ale on tak i chutná!:) Už je to možná trošku moc, ale zase, když vám dá někdo pusu na tvář, tak ucítí čokoládu a budete po ní chutnat:)) K dispozici je zase několik odstínů, mám medium/deep a přijde mi akorát. Jde o bronzer matný, takže se nelesknete jako psí kulky. Mám matný radši, když chci lesk použiju rozjasňovač. Vykouzlíte s ním krásný opálený look.

Love Flush

Výborná věc a vychytávka, je to paletka tvářenek, která obsahuje šest odstínů, tím pádem můžete použít právě tu na kterou máte v tu chvíli náladu a která se bude zrovna hodit. Balení je nádherný, zaujme hned a ještě lepší jsou názvy tvářenek, najdete tu odstín  Love Hangover, Baby Love, I will always love you, How deep is your love, Justify my Love a your Love is King. Jedním slovem velká Láska, tak by ji šlo popsat v krátkosti.

Too Faced koupíte v Sephora.