Pánové, dnes to bude článek hlavně o vás! Blíží se nám měsíc listopad a s ním i velká každoroční charitativní akce MOVEMBER!

IMG_6527

Movember vyzývá muže k tomu, aby změnili pomocí kníru svůj vzhled a tím celkově tvář mužského zdraví. Muži Movemberu si nechávají celý listopad narůst knír a rozmlouvají o svém zdraví, zejména o uro-onkologických problémech. Zároveň oni i jejich okolí přispívají na charitativní účely.

Pokud do toho chcete jít na plno, tak byste se měli registrovat, a to tady. Jestli si to chcete jen z hecu vyzkoušet, jaké to je, pak jděte do toho taky. Přispět se dá i tak, že uspořádáte akci na podporu Movember, vyberete finanční prostředky, trochu to rozhýbete a i tak můžete zabránit tomu, aby muži umírali příliš mladí.

IMG_6526

Prostředky získané z kampaně Movember putují po odečtení nákladů na realizaci kampaně  Nadačnímu fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ,  který podporuje  nákup přístrojového vybavení nemocnic, organizuje informační kampaně  včetně výstavy Pissoir Art Gallery, napomáhá výchově nových kapacit v oblasti péče o pacienty s rakovinou prostaty, vydává edukační materiály pro pacienty I jejich blízké a vede on-line poradnu na stránkách www.rakovinaprostaty.cz.

IMG_6525

Uděláte tak něco pro sebe, své blízké, pobavíte se, zkusíte si knírka na měsíc, pokud na něj nejste zvyklí a vše pro dobrou věc, tak neváhejte a běžte do toho!

IMG_6561

Více info na Movember/ web