Před několika měsíci jsem Vám představila úspěšný projekt, který nám v Brně vznikl a to se záměrem zkrášlování našich drahých poloviček na který se v tomto směru hodně zapomíná. V MR FOX mají ovšem pánové komplet servis, co se vlasů a vousů týče, celý prostor je určen pouze pro muže.

Už když vejdou dovnitř můžou svůj den vylepšit drinkem na baru a pokračovat dál do klubovny ke krbu nebo rovnou do křesla se nechat opečovávat. Najdou tu taky široký výběr produktů na vlasy a vousy, luxusní parfémy a další.

IMG_3165

V měsíci březnu to byl přesně rok, co MR FOX vstoupil na brněnský trh a tady je pár zmínek o tom, jak to celé začalo.

Rok a čtvrt vznikal projekt, který si dal za cíl proměnit zdevastovanou hernu v ojedinělý Barber Shop v centru Brna. Za tuto dobu se z projektu stalo umělecké dílo na jehož každém detailu se podílel oddaný tým profesionálů. Kubismus, vlivy industrializace a starověkých kultur dává napovědět, že MR FOX je prvním Barber Shopem v České republice ve stylu Modern Art Deco.

IMG_3164

Prostory jsou opravdu výjimečné a stojí za vidění, u pánů má Barber Shop velký úspěch už jen proto, že je to místo vymezené jen pro ně. Každý měsíc se svěří do MR FOX péče více než 450 spokojených klientů.

 

IMG_3167 IMG_3168

Nedávno se ve FOXu objevil papež etikety Ladislav Špaček, který si užil holení břitvou přímo od profíků.

Rády byste drahému dopřály tento výjimečný zážitek? Pak ho překvapte a kupte mu poukaz:)

IMG_3169

MR FOX najdete na ulici Novobranská 20.

MR FOX/ web