NUXE, výborná francouzská kosmetická značka, která u nás v ČR není zas tak dlouho, ale po vstupu na náš trh si velmi brzy získala svoje příznivce. Když se řekne Nuxe, jako první si vybavím zázračný olejíček, což je top produkt a bestseller této značky. Neznám snad žádnou ženu, která by ho nevyzkoušela. Mnoho z Vás, kdo jste ho vyzkoušely, jste rázem podlehly, protože jeho specifická vůně Vám tolik učarovala. A o Nuxe bude můj dnešní článek, svoji pozornost si totiž zaslouží. Dnes Vám napíšu o mém výběru od Nuxe. Napíši Vám o zmiňovaném olejíčku, o novince na oční okolí, o mlíčku na vlasy a antiage krému. To jsou výrobky, které jsem od této značky zkusila a budu se k nim vracet, protože mi sedí.

DSC00433 DSC00429

Olej Huile Prodigieuse

Kultovní produkt, myslím, že ho vyzkoušela každá z Vás. Někdo se zamiluje hned, někdo si cestu chvíli hledá a někomu vůně prostě nesedí. Já jsem patřila do skupiny, která si k němu cestu hledala. Když jsem ho poprvé dostala, tak mi stál celkem dlouho na poličce a sem tam jsem k němu přivoněla, není to totiž zrovna vůně ze které bych byla ihned paf. V létě jsem ho začala používat na dekolt a do vlasů a začala jsem zjišťovat, že mi začíná vonět, ale musela jsem na něj mít náladu, no prostě delší cesta.:) A právě v létě jsem si pořídila olej Nuxe se třpytkami a do toho jsem se zamilovala. Udělá Vám totiž krásnou sametovou barvu pokožky. Takže klasický olejíček u mě vítězil na používání do vlasů a třpytky na tělo.

 

DSC00421 DSC00422

Nuxe Nuxellence – péče o oční okolí

Nedávno Nuxe přišel s novinkou a to hi-tech péčí na oční okolí. Jak je u této značky zvykem nebyl to ledajaký krém. Krém má lehké tělové zabarvení, takže ho můžete použít zároveň jako lehký korektor. Působí jako péče, rozjasňuje oční okolí a zbavuje Vás díky chladivému aplikátoru otoku očí, výborně funguje i na tmavé kruhy pod očima. Pokud Vás trápí některý z těchto neduhů, tak zvolte tento produkt, je vhodný pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie.

 

DSC00425

Nuxuriance Ultra – ochranný krém s SPF 20

Krém z nové řady určený pro starostlivost náročnější pleť a její neřesti, jako jsou pigmentové skvrny, vrásky, povolená pleť a další. Chrání Vás dokonale i před UVA a UVB zářením. Krém jsem si vyzkoušela jen na pár dní a pak ho přenechala mamince, která je z něho nadšená. Pořád si myslím, že na krémy typu antiage mám ještě čas a pro osobní zkušenost mi stačí spokojenost mého staršího já!:) Pokud tu mám dámy v pokročilejším věku, tak Vám ho můžu jen doporučit. Moje maminka je s produkty od Nuxe celkově spokojená. A holky, pokud byste třeba mamce chtěly udělat radost a koupit ji nějaký krém, pak vsaďte na tento!

 

DSC00426

Nuxe Sun – hydratační mléčný olej

Výborný produkt na vlasy, zejména v létě, kdy nám je sluníčko vysušuje. Chrání před UV zářením, chlorem i solí. Takže ideální na cesty k moři. Používám ho už druhý rok a moje vlasy si jen chrochtají. U mě je zvykem, že svým vlasům dopřávám pořádnou dávku oleje, když ji potřebují a textura mlíčko a olej  je přece jen trošku jemnější a sametovější, vlasy nejsou po ní tolik těžké a mastné jako po samotném oleji. Můžete ho používat jak do suchých, tak do mokrých vlasů. Má příjemnou vůni.

Všechny produkty jsou k dostání v Chytré lékárně, nejradši navštěvuji dermocentrum na Kobližné, kde vždy skvěle poradí.

Chytrá lékárna/ facebook

Chytrá lékárna/ web