O kosmetice se toho všude píše opravdu hodně, hlavně o té naší holčičí! Dnes bych ale chtěla svůj článek věnovat voňavé dětské kosmetice na přírodní bázi s krásným příběhem!

Všichni chceme pro naše nejmenší jen to nejlepší. V dnešní době je ale občas těžko rozeznat, co je to nejlepší. Nedávno jsem dostala tip na úžasnou dětskou kosmetiku, která je vhodná i pro alergiky a atopiky, zkrátka děti, které na své jemné pokožce nesnesou jen tak něco. Skvělá zpráva je ta, že kosmetika NAÏF je na přírodní bázi.

A světe div se, za touto značkou stojí dva tatínkové! Po narození vlastních dětí zjistili, jak těžké je najít opravdu kvalitní kosmetiku pro své děti. Většina kosmetiky obsahovala škodlivé látky, a tak se rozhodli, že to změní.

Snaží se dělat věci tak jednoduše, jak jen to jde. Vyvíjí přírodní kosmetiku, která dělá přesně to, co má. Tedy vyživuje, pečuje, čistí a přináší zdravý vzhled i pocit doslova od vlasů až po paty. Produkty se vyrábí v Nizozemí a vyvíjeny jsou experty ve Švýcarsku.

Je logické, že pokožka dětí potřebuje speciální péči, je velmi citlivá a křehká, snadno zranitelná. Proto jsou v produktech NAÏF použity přírodní ingredience. Mezi ně patří  oleje z avokáda,  makadamiových ořechů, aloe vera, bambucké máslo a mnoho dalších. Kosmetika je veganská a je vhodná i na atopický ekzém.

Kosmetiku jsem vyzkoušela na svých dětech, které už nejsou nejmenší, ale taky nesnesou vše. Textury produktů jsou jemné s příjemnou vůní. Hezky hydratují pokožku a v žádném případě ji nevysušují. Kluci byli spokojení. Nejvíc se jim líbil olej do koupele, který je nedráždil ani v očích na rozdíl od ostatních značek.

Pokud hledáte vhodnou péči pro děti, tuto kosmetiku doporučuji.

Brzy si o tuto kosmetiku zasoutěžíme!

K dostání v parfumeriích Marionnaud nebo na eshopu Sensualite.

NAÏF/ facebook

NAÏF/ web