Pokud sledujete Lifestyle Brno pravidelně, pak vám určitě neunikla moje obliba v tak zvaných wrap náramcích. Jsou to ručně vyráběné náramky, které si obmotáváte kolem ruky. Můžete si vybrat několika návinové a nebo jen jednoduché. Tyto náramky se dají perfektně kombinovat. Svůj první jsem si pořídila asi před čtyřmi nebo pěti lety a od té doby si dělám takovou menší sbírku. Dobře se mi nosí, nikde nezavazí a hlavně jsou v kombinaci s kůží, kterou já mám jako doplněk moc ráda. Kupuji si je v různých barvách, které se dají společně kombinovat, převládají zemité barvy.

image image image image image image

A kam si je chodím vybírat? To už možná taky víte, jsou to náramky M.B., co mají duši a zůstávám jim věrná. Moc ráda sem chodím nakupovat i dárky. Náramky jsou vděčný dar a zatím měl každý radost. Vyberu vždy neutrální barvu, která dá se říct, že se hodí ke všemu.

Za těch pár let jsem si náramků pořídila několik, střídám je podle nálady a barvy oblečení. Ještě se mi žádný neroztrhl ani nezničil, ale musím napsat, že je nenosím pořád, tak jak je někdo možná zvyklý. Pokud se s nimi budete koupat, musíte počítat s tím, že kůže za nějakou dobu doslouží a rozpadne se.

image

Tento jemný náramek byl mým prvním kouskem, který jsem si vybrala a zároveň je můj nejoblíbenější. Můžete ho na mě vidět dost často. Jednoduchý styl, který se hodí takřka fakt ke všemu, jsou to jemné průhledné korálky s přírodní hnědou kůží.

image

Do tohoto tyrkysovo-hnědého náramku jsem se zamilovala na první pohled. Opět úžasně zvolená kombinace barev, tyrkys, hnědá, zlatá, vypadá fantasticky na opálené ručce. Jasná letní volba:)

image

Žádné zářivé barvy u mě neuvidíte, jsem zatížená spíš na přírodní, zemité barvy. Tady je kombinace zlaté a hnědé, která se taky moc dobře nosí.

image

A když už byla v mém výběru zlatá, tak musela přijít i stříbrná, tentokrát vsazená do černé kůže. Tento typ náramku může být považován i za pánský, prostě unisex. V tomto stylu jich v obchodě a na eshopu najdete pro chlapy nejvíc..

image

Zatím posledním náramkem je tento zelenohnědý krasavec, který jako jediný není návinový, ale je v celku. Protože mám čím dál tím víc oblečků v khaki barvě, tak se k nim dokonale hodí.

Co říkáte na můj výběr? Líbí se vám?

Na eshopu můžete vidět i kolekci ON a ONA, kde můžete pořídit dva podobné náramky pro vás a svoji drahou polovičku.

Náramky M.B./ Eshop

Náramky M.B./ Facebook