Teď si asi budete všichni říkat, že tím nadpisem jsem se asi pomátla!:) A proč?  Všichni máme před Vánoci tolik povinností a nevíme kam dřív skočit, a právě proto bychom se taky měli nechat rozmazlovat, abychom po tomto náročném období nezeslábli a hned neonemocněli.

Chápu, období Vánoc je krásný čas, kdy se snažíme jet naplno, abychom vše stihli, ale v mezi pauze načerpejte síly! Já jsem si takový oddech dopřála minulý týden. Na hodinku a půl jsem si dovolila vylítnout z kolotoče a zajít si na tělový rituál, kde jsem se zároveň i zrelaxovala. Dopřála jsem si exkluzivní péči těmi nejlepšími produkty na tělo, které znám a tuhle chvilku jsem si fakt užila.

IMG_7945

Byla jsem vyzkoušet exotický spa rituál zvaný Polynésie. Už sám název napovídá, že se přenesete do exotiky, někam k moři a písku, kokosovým ořechům a božské svěží vůně. No a tyto lákadla jsou zároveň použity na samotný rituál, který je doprovázen příjemnou masáží.

A jak takový exotický tělový rituál probíhá?

Začíná zastávkou na ostrově vanilky:) V Polynésii si ženy třou svá těla vlákny kokosové skořápky nebo pískem pro získání hladké pokožky a odstranění nečistot. Takže vy se můžete těšit na exotický, ostrovní, tělový peeling s vůní vanilky a kokosu po kterém bude vaše pokožka krásně hebká a nachystaná na další krok.

olej

 

Tím je tradiční polynéská masáž, která má pomalé rytmické tempo a působí do hloubky svalů. Tělo se uvolní pomocí nahřátých pytlíčků Tuiponos, které jsou naplněny pískem a manuální masáží s prvky lomi – lomi. Jakmile je tělo očištěné a zrelaxované, tak přichází na řadu nanést zlatý polynéský olej. Suchý olej pokožku vyživuje a hydratuje zároveň. Zanechává ji hedvábnou se zlatavým odleskem.

peel

Po celou dobu rituálu je používána francouzská kosmetika Thalgo.

 

Sensualite Beauty/ facebook

Sensualite Beauty/ web