Mám pro Vás pozvánku na zajímavou sportovní akci! Pro mě velmi sympatická tím, že soutěžit může celá rodina, a to od dětí po babičky a dědečky, kteří rádi běhají. Navíc sportujete pro dobrou věc, část ze startovného jde na boj proti rakovině prsu, ale o tom už víc…

A jak takový závod vlastně vypadá?

Po tom, co přijdete, si vyzvednete své startovní číslo spolu s balíčkem plným dárečků od partnerů (letos bude ještě lepší než v loňském roce). Kdo bude mít zájem, může si přiobjednat funkční tričko, tentokrát od společnosti Mizuno v modré či bílé barvě. Další možností je také startovné s dárečkem – černým či růžovobílým tubusem. Co se týče závodů, na výběr budete mít nezávodní Bosch Family Run, kterého se může zúčastnit klidně celá rodina.

getpicZ3707BKG getpic5SSW1J74 getpic0H2A9CMU

Pokud si chcete zazávodit, možností máte více. První z nich je charitativní pětikilometrový Avon Běh. Část startovného jde na konto Boje proti rakovině prsu. V loňském roce se předalo 201 500 Kč! Kdo se bude cítit na více než 5 kilometrů, může zvolit hlavní závod NN Night Run, který je dvojnásobně dlouhý. Hlavním cílem je ovšem podpora rodin a dětí. Proto také vznikla kategorie „rodinný tým“, který je utvořen jedním dospělým a jedním dítětem do 15 let. Jejich časy se následně sčítají.

getpicJBRVLS04 getpicOIF5VLXI

Chtěly by Vaše děti běžet samy? Není problém! V odpoledních hodinách proběhne také innogy Kids Cup – běžecký pohár pro děti. Startovné je pouhých 50 Kč. V letošním roce se nezapomíná ani na zkušenější běžce. Pro důchodce je připraveno startovné na kterýkoliv závod zdarma! Ale co se opravdu povedlo, jsou cílové medaile pro každého. Pokud chcete vědět, jak budou vypadat, hlídejte stránky na Faceboku či Instagramu. Poslední zajímavou kategorii – #Blogrun. Máte svůj blog? Rádi píšete? Chcete si běh vyzkoušet na vlastní kůži? V tom případě je blog run přímo pro vás! Můžete s ostatními blogery porovnat své síly. Zvolili jste si svůj závod? Výborně.

getpicWELH0IKQ getpicWQCVJTAC

Co dalšího Vás letos čeká?

I v letošním roce se můžete těšit na bohatý program ve stanu generálního partnera NN Životní pojišťovny a Penzijní společnosti. Ve stanu bude opět připraveno mnoho soutěží a dalších aktivit, například oblíbený fotokoutek, malování na obličej a další.

Před samotným závodem můžete navštívit masážní Alpa stan, udělat si fotografii ve foto koutku nebo se zúčastnit pořádné retro rozcvičky, která bude součástí každého závodu. No a po ní už nezbývá nic jiného, než se postavit na start a závod si pořádně užít! V cíli obdržíte zmiňovanou nádhernou medaili a Redbull. Nezapomeňte navštívit občerstvovací stanici s bohatým výběrem a počkat si na vyhlášení vítězů. Třeba mezi nimi budete i vy a budete si moci vychutnat potlesk ostatních běžců.

getpicTC8VF40Z getpic69EISE0T

Jaké jsou připraveny v letošním roce zajímavosti? Pokud odběhnete pět z osmi závodů, budete odměněni oceněním Night Man či Night Woman. Ke třem zaplaceným startovným obdržíte čtvrté zdarma.

getpicY5FHQ2TI getpic7O7G20MA

Pro přehlednost a jednodušší registrace je upravena také doména www.nightrun.cz. Je nyní přehlednější, hezčí a plná zajímavostí. Jednou z nich je novinka – Night Run Team – který získá mnoho výhod právě během série NN Night Run a Avon Běh 2017. Není vůbec těžké stát se jeho členem. Veškeré informace najdete na webu. Nightrun je také aktivní na instagramu a facebooku, kde můžete sledovat novinky, fotografie, videa a další informace ze závodů. A teď pánové pozor! Závodů se účastní z 67 % dámy. Pokusíme se ten poměr trošku srovnat? Třeba na některém z nich poznáte svou vyvolenou, jako se to povedlo Richardovi Bednářovi, o němž se psalo na Valentýna. Samozřejmě bude i větší zázemí, lepší zvuk a světla a celá atmosféra v areálu.

Odvažte se a pojďte do toho. Zasoutěžíme si o několik startovných zdarma, bedlivě sleduje facebookový profil Lifestylebrno.

 

Night run/ web