Hledáte zubaře?

Pak by vás mohl oslovit dnešní článek.

V lednu se v Brně, kousek od centra, otevřela nová rodinná stomatologická klinika Čechynka. A jak jsem měla možnost sama zjistit, je tu úžasný kolektiv mladých lidí! Stále přijímají nové pacienty, a to je šance právě pro vás, kteří hledáte zubaře.

Pokud hledáte místo, kam nebudete chodit se strachem, ale na návštěvu se budete těšit, pak je to právě Čechyňka! Vyzkoušela jsem na vlastní kůži. Lidský přístup pana doktora, úžasné sestřičky a krásné prostředí.

 

 

Díky týmu odborníků, zde umí řešit všechny zubní potíže pod jednou střechou. Ať už přijdete s akutním problémem nebo jen na preventivní prohlídku, ale i pokud řešíte estetickou stránku. Na klinice mají veškeré špičkové vybavení, nemusíte tedy nikam jinam docházet.

 

 

 

Výhodou je, že ošetřují i děti, tak můžete chodit všichni společně na jedno místo.

Vzhledem k tomu, že s oběma syny teď řešíme rovnátka, tak mi tento kontakt přišel velmi vhod.

S mladším synem máme za sebou podrobné vstupní vyšetření, kdy pan doktor Vilášek moc hezky a hlavně lidsky vysvětlil vše kolem starostlivosti chrupu. Hlavně tak, že se dítě samo zajímá o to, aby mělo zdravé a správně vyčištěné zuby, což je někdy velký oříšek. Při první návštěvě řeknete vaše představy a provede se vyšetření pod mikroskopem, udělají se rentgenové snímky a fotografie. Společně se pak dohodnete na individuálním léčebném plánu, pokud je to potřeba.

 

 

Já mám za sebou na klinice už i jeden menší zásah do zubu, kdy bylo vše rychle a bezbolestně vyřešeno. Na léto jsme objednaní na zubní hygienu.

Zkušenosti přichází i od mých známých, kterým jsem kliniku doporučila a byli velmi spokojeni. Doporučuji ji i vám!

Klinika se nachází v nové budově Czechner factory park, Čechyňská 547/5. Zde je i bezproblémové parkování přímo za budovou.

Čechyňka/ web