Asi víte, že tak jak pečujeme o naši pleť na obličeji, je potřeba pečovat i o pokožku na těle. Do určitého věku je péče snadnější, ale ono se to pak raz dva otočí a když pokožka neměla ve své péči dobrý základ, je potřeba přidat na kvalitě. K tomu je určena výborná speciální tělová řada produktů od Institut Esthederm! Při použití těchto produktů je viditelný efekt při prvním použití nebo pár dnech používání. Sama jsem byla překvapená, jak to funguje a k jak nádherné pokožce se můžeme dopracovat. Základ je opět jasný, o pokožku se musíme starat, jinak to nepůjde a s podporou těchto vychytávek budete žasnout!

K dispozici je celá řada několika produktů, od čištění až po hydrataci a zpevnění, zeštíhlení. Záleží jen na vás jakou cestu zvolíte a co zrovna potřebujete. Vyzkoušela jsem několik produktů a všechny můžu doporučit, udělají totiž svoji službu. Kosmetika Institut Esthederm nepatří mezi nejlevnější, ale investovat se v tomto případě opravdu vyplatí. Zatím jsem funkčnější řadu na tělo nevyzkoušela.

Nejde asi ani vypíchnout nejlepší produkty, protože každý je ten nej ve své třídě, ale představím vám aspoň pár z nich.

 

Prvním krokem péče vůbec je tento luxusní scrub neboli peeling! Už samo použití je zážitek, je to gelový krém, který se při vmasírování na suchou pokožku promění v olej. Obsahuje gelové kuličky jojoby, tedy nic, co by dráždilo a rozedřelo pokožku, ale jemně ji promasíruje a vyhladí, poté se kuličky v podstatě rozpustí, nezanechává trhlinky na pokožce jako jiné peelingy. Tím, že se proměnil v olej není potřeba se po osprchování natírat. Používá se jednou až třikrát týdně a je výborný na přípravu pokožky před ošetřením ostatními produkty.

 

Suchý olej s efektem druhé kůže intenzivně vyživuje a zkrášluje pokožku. Pokožce jsou dodány lipidy a je tak krásně sametová, olej má příjemnou čistou vůni. Používat můžete každý den, obzvlášť na hodně suchý místa. Oleje používám hojně a nešetřím, vy byste neměli taky!:)

 

Dalším trumfem v tělové řadě je zeštíhlující a zpevňující krém na tělo, který dokonale vyhladí a obnoví kontury těla. Je výborný na projevy celulitidy a na povislou pokožku po zhubnutí a po těhotenství. Je to hutný krém, který na pokožce dlouho vydrží, pokud se mažete ukázkově pravidelně rozdíl pocítíte a poznáte velmi brzy. Používá se jednou nebo dvakrát denně, podle potřeby na postižených místech vmasírováním. Posiluje kožní strukturu a obnovuje pevnost.

 

Teď přichází na řadu takzvaný „sport v tubě! Berte to samozřejmě s nadsázkou, sezením na gauči ještě nikdo nikdy nezhubnul a své tvary nezpevnil, takže pokud podpoříte péči těmito produkty pravidelným aktivním pohybem nebudete se stačit divit, co to s vaším tělem udělá! Jde o zeštíhlující aktivační sérum, které obsahuje látky urychlující spalování tuků a zabraňuje jejich opětovnému ukládání. Nejlepšího efektu dosáhnete, když si jej nanesete před a po cvičení, jinak ho můžete používat klasicky ráno a večer.

Všechny produkty jsem vyzkoušela a efekt byl znát do pár dnů.

Pokud byste rádi vyzkoušeli tělové ošetření, pak můžete v salonu Esthederm Brno, všechny produkty tady i zakoupíte.