Když jsem v Barceloně brouzdala uličkama, tak jsem se dostala do jednoho obchodu, kde měli parádní výběr tenisek. Pro tenisky mám slabost. Jsou pro mě tou nejpohodlnější obuví a v mém botníku zabírají asi největší část. Byly tu snad všechny značky na který si dokážete vzpomenout.

Která značka ale upoutala moji pozornost nejvíc? Byla to Puma. Na jaro totiž vyšli se super kolekcí fashion tenisek v krásných barvách. Část dámské kolekce si dokonce ve spolupráci s Pumou vytvořila i zpěvačka Rihanna  a to nejen boty, ale i oblečení. Oblečky poněkud odvážnější, ale měly šťávu!

Říkala jsem si, škoda, že my v Brně nemáme takový výběr! Ale to jsem ještě nevěděla, že velký výběr právě zmiňovaných botiček právě dorazil do obchodu Superkecky! A protože potřebuji obout celou family do nějakých pohodlných tenisek na naše letní výlety, tak jsem se jela do Superkecek podívat.  K mému štěstí už tu na poličkách čekaly i moje nové krásky!:)

Věděla jsem, že s prázdnou dnes rozhodně neodejdu, protože kdyby bylo možný, odnesla bych si snad všechny! Nová kolekce od Pumy je nadčasová, barevná, tendy jsou odlehčené a pohodlné opravdu jako byste měli na sobě ty nejpohodlnější papučky. Vyzkoušela jsem hned několik párů, každý byly úplně jiný a nakonec zvítězily jemné, starorůžové tenisky se saténovýma tkaničkama. K mojí velké radosti vypadá moje nožka tak o tři čísla menší než v běžné obuvi.

Protože má bota světlounkou barvu, tak jsem se ptala i na údržbu, ráda bych, aby mi v této barvě zůstala co nejdýl. Byly mi nabídnuty fajn produkty na pohodlné čištění a musím teda napsat, že to s nimi jde jedna báseň, tak jestli taky řešíte čistotu vašich botiček, tak doporučuji koupit!

Pánská kolekce je taky moc povedená, svoje favoritky mám i tady, skoro jen, že je nedělají v menších číslech. Ale tady mě spolehlivě zastoupí chlapská část naší rodiny.

Pokud i vy hledáte pohodlnou a hezkou botu, tak se běžte do Superkecek mrknout. Najdete je na Divadelní 3.

Superkecky/ web/ eshop