Tak schválně, jak jste na tom přes zimu s opálením? Řešíte to nebo vůbec?

Už jste se několikrát ptaly na samoopalováky, tak dnes vám o nich napíšu.

Myslím, že po aférce se solárkama nás bylo určitě hodně, co jsme opálení přestali řešit, protože zdraví je na prvním místě. On tenkrát vlastně jiný způsob než solárko ani neexistoval… Jasně, dovolená, ale kolik lidí má na to, se v zimě jezdit vyhřívat někam daleko. Obličejík si tak maximálně smahneme na horách při lyžovačce. A když jste si chtěli před pár lety na sebe napatlat samoopalovák, tak jste vypadali spíš jako nepovedený, flekatý pomeranč.

image

Ovšem takové doby jsou ty tam a na trhu se objevila značka samoopalováků XENTAN, které vám vykouzlí barvičku, jako byste se právě vrátili od moře. Vyzkoušela jsem snad všechny jejich přípravky a můžu je jen doporučit. Vybrala jsem pro vás tři, které jsou podle mě ty nej a vystačíte si jen s nimi. Já s XENTANem pojedu už pátou zimu. Zvykla jsem si na to mít pořád barvičku a když pak vyblednu, připadám si jako bych byla nemocná.. Ale to je samozřejmě jen můj pocit. Vím, že někomu se naopak bledé tvářičky líbí.

Jako první produkt Vám představím svého favorita DEEP BRONZE LUXE. 

image

Byl to zároveň můj první kousek, který jsem od XENTAN vyzkoušela. Je to krém kávové barvy s příjemnou karamelovou vůní. Vzhledem k tomu, že je krém barevný, tak krásně vidíte, kam jste si ho nanesli. Tento krém je určen na tělo i obličej, takže nic víc nepotřebujete. Vykouzlí vám opálení středního až tmavého opálení, podle toho v jak silné vrstvě ho nanesete.. Určitě začněte s menší vrstvou, znáte to, méně je více! Doporučuji nanášet aplikační rukavicí, kterou si můžete k samoopalováku pořídit, protože budete mít chráněné ruce a nanášení vám půjde lépe. Já si samoopalovák aplikuju večer po sprše, takže ráno se vzbudím, a vypadá to, jako bych se vrátila po týdnu z dovolené. Opálení vydrží cca týden, záleží na tom, jak často se koupete.. Vymývá se postupně, tím, že opálení slábne, ale nedělá fleky. Proto doporučuji po první aplikaci nanést další vrstvu, tak za 3 dny, ať barvu obnovíte a vydrží vám daleko déle.

 

Pokud byste chtěli mít opálený třeba jen obličejík, pak je ideálním řešením FACE TANNER LUXE, což je takový specialista na obličej.

image

Dle mého není až tak tmavý a udělá krásné přirozené, olivové opálení, které vás rozzáří. Opálení je znatelné ihned, takže pokud se chystáte třeba na nějakou akci, tak stačí aplikovat těsně před tím než vyrazíte. Obsahuje vitamín E, Ginkgo Bilobu, bambucké máslo a antioxidanty, takže o vaši tvářičku je zároveň i pečováno.

 

No a jestli toužíte po fakt hodně bronzové barvičce, pak neváhejte a vyzkoušejte nejprodávanější produkt DARK LOTION.

image

Opálení bych přirovnala k intenzivní 10 denní opalovačce v Dubaji:) Ráno se v zrcadle nepoznáte.. dělám si srandu. Barva je totiž krásná, má olivový tón a vydrží hodně dlouho,až 10 dní. Mlíčko má opět tmavé zbarvení, takže opálení je viditelné ihned. Ale já zase doporučuji „opalovačku“ přes noc. Do rána získáte tu nejlepší barvu. Je vhodný pro tělo i obličej, obsahuje kokosový a ořechový olej, který pečuje o pokožku.

Tak co myslíte, budete letos v zimě i vy opálení?

Tyto produkty a spoustu dalších najdete na e-shopu XENTAN.

XENTAN/Facebook