Rádi byste si pořídili nové brýle a nevíte kam pro ně v Brně zajít? V centru na Radnické 11, poblíž Zelného trhu je krásná nová optika Lentiamo.cz, kam si můžete jít vybrat dioptrické, ale i sluneční brýle, změřit zrak, koupit čočky, a že je tu velký výběr!

 

 

Byla jsem si tu vybrat sluneční brýle, představu jsem měla a musím říct, že i tak jsem nevěděla, které zvolit. Takže se můj výběr pomalu sužoval, a to díky pomoci a radě moc milé obsluhující, která mi řekla přednosti různých brýlí. Nakonec jsem odcházela s dvěma kousky. Jedny jednoduché a hodící se prakticky ke všemu a jedny více extravagantní, které nejsou tolik tónované. Oboje moc ráda nosím!

 

 

Najdete tu spoustu známých značek, jako jsou Ray- ban, Gucci, Prada, Versace, Moschino, Burberry, Ralph Lauren, MK, Givenchy, Jimmy Choo, Dior, Oakley a mnoho dalších. Brýle různýcn designů, barev, klasiky, ale také hodně extravagantní kousky, které se jen tak nevidí.

Pro představu jsem vám nafotila pár brýlí, které mi padly do oka! Vybírat můžete už klidně online ať máte jasnou představu a na prodejně jen vyzkoušet.

 

Rozhodnout se které brýle, není jen tak, ale skvěle vám tu poradí, tak jako mně, určitě vyberete.

Mám pro vás slevový kód „terka10“, který platí jak na eshopu https://www.lentiamo.cz/, tak v prodejně!

 

Lentiamo.cz / web

Lentiamo.cz/ facebook