Holky, dnes mám pro Vás tip na podzimní novinku s kterou přišla profi značka na nehty ORLY a tou je lak na nehty Breathable.

O co jde? Je to první profi produkt 2v1 péče + barva.

IMG_8567

Tento lak zkouším už měsíc a půl a teda nestačím valit oči! Abych pravdu řekla, ze začátku jsem tomu moc nevěřila, ale už po prvním týdnu jsem viděla ten rozdíl! Poslední dobou jsem bojovala s roztřepenými nehty, byly jak papír, hodně se lámaly a prostě nebyly pevné, tím pádem i nerostly.

Jaké jsou moje dojmy?

Hned na začátku bych chtěla zmínit to, že lak mi vydrží na nehtech krásný celých 14 dní, je totiž takový hutný a barva dost sytá. Je to zatím nejdelší doba, kdy mi vydržel lak na nehtech. Nehty se neuvěřitelně zpevnily, vyhladily a rostou jako z vody, Breathable svůj úkol splnil a já Vám ho můžu s klidem doporučit. Díky němu si totiž můžete vypěstovat krásné přírodní nehty, i když je zrovna teď máte slabé. Velmi bych laky doporučila těm z Vás, kdo se rozhodnete „odhodit“ umělé nehty, dá Vám je zase do pořádku!

IMG_8571

Cena je vyšší, stojí kolem 500,- ale řekla bych to asi takto, lak Orly mi vydrží půl až třičtvrtě roku, Vaše nehty budou pevné a krásné a nemusíte si tak chodit každý měsíc dělat nové, umělé. Když si to spočítáte, tak ušetříte spousty peněz a budete mít radost z přírodních nehtů. Navíc teda jejich barvy jsou nádherné, můžete vybírat z 18 překrásných odstínů a věřím, že nabídka se ještě rozšíří.

Jaké jsou výhody používání ORLY Breathable?

Podporují růst a napravují zničené nehty.

Uspoří Váš čas díky složení “ All in one“, není tedy potřeba ani podkladový lak ani svrchní lak.

Laky Orly mají jedny z nejlepších štětečků pro snadnou a precizní aplikaci.

Odolnost laků je opravdu dlouhotrvající.

IMG_8570

Pokročilá technologie umožňuje lepší prodyšnost laku a dodává hydrataci do nehtu. Je to podobná technologie, jako u kontaktních čoček, umožní aby kyslík a hydratace společně s arganovým olejem, vitamínem B5 a C penetrovaly do nehtu a podpořily tak růst a posílily nehet!

Vyražte tak do nového roku s krásnými přírodními nehty!:)

Kupuji v salonu Sensualite Beauty nebo na jejich eshopu.

Sensualite Beauty/ facebook

Sensualite/ eshop/ web