Krásky, chtěly byste si užít výjimečné ošetření pleti čistě organickou pleťovou kosmetikou?

Je to zážitek, který jsem vyzkoušela i já a odcházela jsem nadšená!

 

 

Z prostředí, přístupu, kosmetiky a samotného ošetření. Kosmetika z rukou Báry Marckx v kombinaci s produkty Éminence Organics dokáže omladit pleť o několik let. Takový efekt byl ihned po ošetření, když jsem se uviděla v zrcadle.

A kam na takové ošetření? Salon Éminence Organics na Zelném trhu 10 vás moc mile překvapí!

 

 

Ošetření jsem podstoupila už podruhé a těším se na další. Nejde tu jen o samotné ošetření jako takové, které je nejlepší vybrat na doporučení Báry, podle toho, co vaše pleť právě potřebuje, ale i samotné produkty. Jsou šťavnaté a voňavé, tak jako je příroda sama. Užívají si skoro všechny vaše smysly. Okamžitě vidíte i cítíte rozdíl díky extrémně vysokému obsahu ovocných složek a tedy i velkému množství aktivních ingrediencí v kosmetických produktech značky Éminence Organics.

 

 

Když po ošetření odcházím, plet je rozjasněná a šťavnatá, vypnutá a krásně čistá. Ten pocit miluju, tak jako vy ostatní! Na čistou a krásnou pleť si zkrátka potrpím, a tak se nebojím do ní investovat více peněz. Už teď vidím, že tato investice nese svoje ovoce a ve čtyřiceti mám hezkou pleť. Používám pár kosmetických značek a Éminence Organics je jedna z nich. Botanické složky obsahuji dobré enzymy, hormony, peptidy, kolageny. Nejpodobnější složkám, které produkuje naše tělo, dodáni těchto látek do pokožky okamžitě ukazuje výsledky.

 

To stejné platí o produktech na tělo, oleje a tělové masky nemají konkurenci.

 

Proč by vás měla tako kosmetika a ošetření oslovit? Tady je pár důvodů…

  • Více než 60 let vyrábí Éminence Organics čistě organickou a přírodní kosmetiku, zaměřenou především na účinky.
  • Své ingredience sbírá výhradně ručně, čerpá z prastarých maďarských receptur.
  • Jako první a jediná produktová řada v Severní Americe, která získala certifikát Biodynamic® udělený organizací Demeter USA.
  • Produkty nejsou testovány na zvířatech.
  • Její organické produkty obsahují vysokou koncentraci aktivních složek, díky které použijete malé množství na více aplikací
  • Je zavázána životnímu prostředí, a proto za každý prodaný produkt vysadí jeden strom

 

Éminence Organics/ facebook

Éminence Organics/ web