Dnes mám pro vás super tip na ubytování v Lednicko –  Valtickém areálu! Kdo by to v této malebné oblasti nemiloval! Většinou tu všude voní vínečko a je tu velká pohoda. Na výlet s přáteli i rodinou perfektní cílový bod.

Penzion Siesta o kterém dnes budu psát se nachází na okraji Valtic v klidné části. Do centra a k Valtickému zámku je to necelý kilometr. Penzion je velmi vhodným místem pro svatbu, je tady krásná zahrada, dětské hřiště a venkovní zázemí s grilem a posezením. Ubytovat se můžete v několika různých pokojích, jsou tu klasické dvoulůžkové pokoje, ale i třílůžkové nebo apartmány.

Na penzionu můžete velmi často potkat pana majitele, který se stará o pohodlí všech hostů, vládne tady fajn rodinná atmosféra.

 

V nabídce penzionu je velký výběr vína od místních vinařů, které máte k dispozici v lednicích v jídelně a podle své chuti si můžete vybírat a koštovat, ať to má tu správnou vinařskou atmosféru. Přece jen Valtice jsou jedním z nejvyhledávanějších vinařských míst na jižní Moravě.

A když už jste v oblasti vína, nesmí chybět i typicky moravský sklípek. Užít si tady můžete degustaci vína. K vínu patří i dobré jídlo, které vám tu s radostí přichystají. Ve sklípku se často pořádají i různé oslavy.

Vzhledem k tomu, ze je v okolí plno cyklostezek a o projížďku na kole si to tady v létě přímo říká, tak pokud nemáte svoje kolo s sebou, můžete si ho tu půjčit.

Třeba právě pro vás bude tento článek sloužit jako inspirace pro jarní výlet.

Penzion Siesta/ web

Penzion Siesta/ facebook