Řekla bych, že letošní podzimní móda je barevná a zvířecí. Ale taky romantická. Více než kdy jindy se nosí šaty. Tedy ženskost v popředí. Nejvíce v romantickém stylu s květinami, ty můžete vidět všude. My jsme vyfotily jedny se zvířecím vzorem. Tyto šaty jsou nadčasovým kouskem do vaší skříně, díky univerzálním barvám, výbornému materiálu a padnoucím střihem.

Je asi jasný, že černá barva pořád zůstává na špičce, a ještě aby ne, nejlépe se v těchto pošmurných dnech kombinuje. Tak jak v létě miluji na oblečení bílou barvu, tak na podzim a v zimě tíhnu k černé. Já vím, říká se, že je symbolem smutku, ale když k ní zvolíte nějakou veselejší barvu nemusí tomu tak vždy být.

Kožené sukně jsou hitem sezóny! Neviděla jsem snad nikdy tolik stylů a barev, v kterých jsou teď kožený sukně k mání. A ano, nosily je naše maminky. Móda je prostě nesmrtelná a trendy se pořád vrací. I já mám v šatníku několik kožených sukní, který teď s radostí unosím. Podle nálady si k nim vezmu jednou podpatky a jindy zase tenisky.

Podzim bez kabátu?  To už pomalu zní jako sprostý slovo!:) My holky, prostě potřebujeme být v chladných dnech krytý, a to, co nejvíce. Takže nejlíp od hlavy až k patě! Tuto možnost nám dá právě dlouhý kabát, který nás udržuje v pohodlí a teple.

Ve Vanity fashion na Vachové 5 pořídíte originální fashion kousky známých italských značek, které vám vydrží několik sezón. A když píšu originální, tak myslím i to, že těchto kousků je na prodejně omezené množství, někdy třeba jen jeden.

Vanity fashion/ web