Krásky, možná si to ještě neuvědomujete, ale už je ta správná doba na výběr plavek pro tuto sezónu. Ano, do horkých letních dnů je možná ještě daleko, ale pokud chcete mít na výběr a dopřát si to nejlepší, tak je fakt na čase!

Jaký plavky jsou letos v kurzu? Budete se divit, ale opět vládne jednoduchost a tentokrát né moc divoké barvy, řekla bych spíše zemité barvy budou ty, které se budou nosit nejvíce! Aspoň podle toho, co sleduji na zahraničních portálech. Mně se tato plavková móda moc zamlouvá, mám ráda jednoduchost a zemité barvy na oblečení po celý rok. Střihy jsou jednoduché a zdají se mi dost sexy. Sem tam se tu objeví šňůrky navíc, které si můžete omotat kolem těla.

DSC00074 DSC00076 DSC00077

Chtěla bych Vám představit značku plavek, které se mně osobně moc líbí, hlavně zpracování, které je kvalitní a v podstatě si můžete nechat ušít plavky podle Vašeho vkusu a přímo na Vaši postavu. Což vím, že občas to v klasických obchodech bývá problém, protože někomu příroda nadělí víc na vrchní díl plavek a spodní díl je pak velký, no a obráceně.

slider-828x295

BeachBomb bikini je kolekce bikin, které reflektují vášeň pro cestování, módu a krásné doplňky. Myšlenka pro vytvoření značky BeachBomb vznikla ve slunném a nekonečnými plážemi oplývajícím městě andělů Los Angeles. Ženy přece nemají nikdy dostatek bikin, obzvláště těch originálních, které nejsou součástí konfekce. BeachBomb je inspirována Californií a nejnovějšími trendy z celého světa. S nimi jste jednoduše vždy o krok vpřed.

IMG_2096 DSC_4619

Unikátní bikiny na míru

Bikini a další fashion produkty jsou vyráběny na míru, aby byly nositelné a aby se každá z nás cítila komfortně, sexy, chic a ráda ukázala své křivky, zároveň byla velmi unikátní. Zkrátka ženy v BeachBomb bikinách jsou vždy připraveny vyrazit k vodě, v bikinách září a poutají pozornost.

DSC_4656 DSC00115

Koncept se vyhýbá konfekci. Zakládají si na kvalitních materiálech v luxusních barvách z Itálie a precizním šití se zaměřením na detail v zakázkovém krejčovství v České republice s možností šití nebo úprav na míru.

Jak se Vám líbí?

BeachBomb bikini/ web

BeachBomb bikini/ facebook