Milé dámy, víte o tom, že v Brně máme super službu, a to Ladies Taxi a KIDS Taxi? Kde ženy řidičky nabízí bezpečnou, přátelskou až rodinnou službu.

Iveta a Zuzka vás i vaše děti odvezou, kam potřebujete. Nestíháte vyzvednout dítě ze školy nebo kroužku? Holky se o to postarají a to klidně i pravidelně. Můžete se s nimi domluvit na pravidelné odvozy vás či vašich dětí.

 

 

 

Služba Ladies Taxi Brno vznikla na základě proseb od samotných žen, které preferují jízdu se ženou.

„Je to pro ně příjemnější a cítí se více v bezpečí. Od mužů se někdy setkaly s tím, že si vyslechly nemístné řeči nebo nabídky. Také muži raději svěří své drahé polovičky nám a nebo nás sami využijí.“ Takto popisují onen impuls a důvod vzniku Ladies Taxi samotné řidičky.

Nic podobného v Brně nebylo, a tak proč to nezkusit! A protože poptávka po službě měla velké ohlasy, následně na to přišel i nápad s převozem dětí. Jelikož se v Ladies Taxi snaží vnímat potřeby klientek, bylo patrné, že tohle je něco co jim může ulehčit život.

 

 

Žena, jakožto matka toho má na starost poměrně hodně, od péče o děti, domov až po kariéru. To je někdy hodně náročný úkol – si vše zkoordinovat. Také ne každá žena ráda řídí. Proto věřím, že takovéto ulehčení, jako je odvoz a doprovod dětí, spoustě žen pomůže. Všichni známe dopravu po Brně a zejména ve špičce, tak proč si to trochu neulehčit.

 

 

Součástí výbavy jsou také dětské autosedačky. Prozatím spíše na objednávku dopředu, či při pravidelné spolupráci, ale v řešení je i to, aby byly autosedačky v nabídce bez objednání dopředu. Snad už brzy.

Jako maminka, teď už dvou puberťáků, bych dříve takovou službu ocenila. Teď když už jsou kluci velcí a cestují sami, ocením Ladies Taxi. Všem takovým projektům držím pěsti!

Když budete potřebovat volejte 733 116 408, nebo pište ladiestaxibrno@gmail.com

Ladies Taxi Brno/ facebook