Holky, dnes to bude na téma, které vás hodně zajímá!  Půjde totiž o estetickou a plastickou chirurgii. V poslední době už pomoc na těchto klinikách vyhledává kdekdo, proto tohle téma není žádné tabu. Ba naopak! Ať už je to ze zdravotních důvodů, estetických nebo jen z rozmaru, lidé se rádi nechají upravit. Možností je mnoho, ceny za zákroky už jsou dosažitelné téměř pro všechny, tak proč se necítit lépe.

Nevidím nic špatného na tom, když jsou úpravy prováděné s citem a vkusem.

Ovšem jednoduchý už není výběr doktora a kliniky, kam se svěříte do péče. Těchto míst je totiž spousty. V Brně máme od roku 2017 kliniku plastické chirurgie Leticia, kterou založil Mudr. Petr Hýža. Řekla bych, že jméno v Brně už známé! Díky lidskému přístupu pana doktora, krásnému prostředí a díky výborným sestřičkám se na klinice necítíte vůbec jako ve zdravotnickém zařízení. Vládne tu pohodová atmosféra. Pana doktora Hýžu znám osobně a je to velký sympaťák.

Na klinice se provádí spousta druhů zákroků. Asi nejžádanější je augmentace a modelace prsou, a podle toho, co jsem viděla a slyšela je na to pan doktor opravdový machr. Dalšími častými zákroky jsou liposukce a operace očních víček, kam docela často dochází i muži.

No prostě věkem nemládneme, co si budeme říkat! A na každém z nás je jakou cestu si zvolí. Nejlepší je neodsuzovat ani jednu stranu, každý jsme prostě jiný a zvolíme jinou cestu. Jde o to být spokojený.

Pokud váháte komu se svěřit do péče, pak si určitě zajděte do Leticie na konzultaci, ať se máte možnost o kvalitách přesvědčit sami.

Klinika Leticia sídlí na ulici Sochorova 1.

Leticia/ web