Dnes bych vám chtěla představit projekt a studio Dosebe! Co vám může nabídnout? Osobní rozvoj prostřednictvím hned několika metod.

Všichni víme, že makat na sobě je potřeba a je to občas pěkná dřina. Je spousta lidí, kteří tuto práci na sobě odmítají, což je obrovská škoda.

Občas se nám v životě objeví situace, které se nám neřeší lehce a potřebovali bychom poradit a pošťouchnout tak, abychom je zvládli vyřešit, co nejlépe a k naší spokojenosti.

 

 

Ve studiu se tedy pracuje s tělem i s naší myslí, aby se člověk cítil komplet spokojený a zdravý. Tělo funguje jako celek. Člověk, aby se cítil dobře a byl šťastný a spokojený, nemůže pracovat odděleně buď jen na fyzickém těle nebo se jen vzdělávat a pracovat na mentální vitalitě a zdraví a neřešit tělo. Proto se zde vytvořil prostor, kde můžete spojit vše a vytvořit si projekt na míru, který právě potřebujete.

 

 

Vytváří se tu balíčky na míru, například lekce jógy + koučovací konzultace + masáže. To je jedna z možností, vše záleží na tom, co si vyberete. Dbá se tu na osobní přístup, vše probíhá v moderních útulných prostorách pro menší skupiny nebo jsou možné individuální lekce na míru.

 

 

Jak už jsem psala, pracuje se tu na mentální i fyzicky vitalitě, od toho se vše odvíjí. Studio Dosebe je místem, kde se postarají o váš vnitřní a vyvážený klid v podobě lekcí jógy, Čchi kung, dopřát si tady můžete masáže, fyzioterapie a koučink.

Majitelka projektu Michaela svoji koučovací praxi kombinuje s psychologií, terapií a pomáhá vytvořit bezpečné prostředí, kde se klient cítí dobře a může se zaměřit na své téma bez stresu.

 

 

Studio pořádá také pravidelné akce – víkendový Jóga brunch, přes léto je to Jóga + wellness ve 4comfort, přes rok jsou to Jóga víkendy, nejčastěji v Hotel Sladovna nedaleko Brna.

Dále to jsou tématické kurzy a workshopy, zvukové meditace.

Potřebné informace a program událostí najdete na webových stránkách Projekt Dosebe. Studio najdete na ulici Fanderlíkova 70, v klidné lokalitě.

 

Projekt Dosebe/ web

Projekt Dosebe/ facebook