Krásky, dnes mám pro vás tip na prodloužení vašich přírodních řas! Jmenuje se BEAUTYFULLASH a je to sérum pro růst řas a obočí.

Tímto sérem dosáhnete prodloužení, zahuštění a dokonce výraznější pigmentace vašich řas i obočí!

image

Sérum mám vyzkoušené sama na sobě a funguje. Výsledky se dostaví cca po 4 týdnech.

Hlavně jsou to stále vaše přirozené řasy. Nemusíte si nic lepit a aplikaci séra zvládnete doslova „levou zadní“ samy v pohodlí domova, kdy si každý večer nanesete sérum na kořínky řas pomocí jemného štětečku.

image

Já jsem se rozhodla sérum používat i na obočí. Vzhledem k tomu, že se mi vždy kosmetičky snažily moje obočí pěkně „oškubat“, tak jsem ho měla docela dost úzké. Předtím jsem měla vždy husté obočí, ale celkově byla móda obočí zužovat, teď je tomu však naopak. Ovšem přimět chloupky, aby vám na požadovaných místech rostly je celkem problém. Pokud si ho nechcete dokreslovat tužkou a toužíte po hustším obočí, tohle zázračné sérum vám i v případě růstu obočí určitě pomůže.

Já doporučuju kombinovat tuto metodu s metodou Lifting řas, pokud jste byly zvyklé na umělé řasy. Je to nejšetrnější a nejrychlejší metoda pro dosažení mrkaček. Žádné umělé řasy a lepidla a výsledný efekt hotov za 40 minut.

Na fotce můžete vidět efekt metody Liftingu řas bez použití séra na řasy.

image

Sérum si v Brně můžete koupit v salonu Samaniel Visage na Jiráskové 17 a taktéž se objednat na lifting řas.

Samaniel Visage/ facebook