Jak se dnes máte? Taky se cítíte, že byste potřebovali vypnout, zrelaxovat a poté pořádně nakopnout? Přes zimu se tak cítím celkem často, protože jsem člověk, který miluje teplo a slunce, no klasická ženská:) A jak se přes zimu udržuju v teplíčku, abych zimu vůbec přežila? Prozradím Vám to! Chodím na jedno úžasné místo, které mám kousek. Stačí mi hodinka a půl nebo dvě hoďky a cítím se jako jiný člověk.

image image

To místo má název Infinit Maximus! Usmáli jste se? Patří k vašim oblíbeným? Není se čemu divit.. Toto překrásné místo nám závidí i Pražáci! Navíc se nachází v krásném prostředí Brněnské přehrady. Takže svoji návštěvu můžete spojit i s procházkou v přírodě.

image image

Moc jsem si oblíbila vodní Spa s teplou vodou. Teplá voda je pro mě takový balzámek na duši. Věřím, že nejen můj, co říkáte holky?:) K dispozici jsou Vám čtyři vířivé bazény, dva vevnitř  a dva venku. Propojením těchto bazénů vznikl 30m dlouhý bazén. Pro Vaši představu, jak se můžete rochnit připojuji video:)

No a samozřejmě sauny! Dřív jsem je odmítala, nedělaly mi dobře, ale právě v Infinitu jsem se saunování naučila a už mi nedělá problém. Saunování se dá naučit! Mám nízký tlak a šla jsem většinou vždy k zemi, ale poté jsem si našla svůj způsob a už v sauně vydržím i celkem dlouho.. V Maximusu je to na sauny dokonalý ráj, je jich tam na výběr totiž tolik, že se to snad za jednu návštěvu ani nedá stihnout všechno vyzkoušet. Nejradši mám ty voňavý,bylinkovou, medovou, parní solnou i tureckou. Dohromady na Vás čeká v saunovém světě 12 druhů saun, Kneippovy lázně, 4 ochlazovací bazénky, přírodní jezírko, 5 saunových fresh barů, vnitřní odpočívárna, venkovní odpočívárna s krbem, venkovní relaxační zóny s lehátky. Co víc si přát? To fakt nevím!:)

Nezapomeňte, že se brzy blíží Vánoce a takový poukaz do Infinit Maximus pod stromečkem určitě potěší každého!

Infinit Maximus najdete na adrese: Hrázní 4a, Brno – Kníničky

Infinit Maximus/facebook

Infinit Maximus/web