Šperky jsou krásná věc, když je dokážeme nosit se stylem a nic se nepřehání! U mě je to tak, že si oblíbím pár věcí, které „motám“ stále dokola. Volím spíše jemnější varianty a když je to něco většího a extravagantnějšího, tak to s ničím jiným nemíchám, ať se vše dohromady nebije a vynikne tento kousek sám o sobě.

Šperky buďto dostávám nebo si je vybírám sama, a držím se pravidla, co je jednoduché se hodí ke všemu. Ale samozřejmě mě občas dostane nějaký ten origo kousek!

Swarovski má novou kolekci, respektive dvě, takový menší, ale to se musí vidět!!!:) Jsou fakt povedený a řekla bych, že hodně nadčasový a mladistvý.

DSC00318 (2)

První kolekce má název BOHO style, takže očekávejte jemné ale i velké šperky, náhrdelníky, které nosily bohyně na Olympu!:)

DSC00322 (2)

DSC00320 (2) DSC00319 (2)

Tyto šperky budou krásný k šatům a svým stylem se hodí na ples a další společenský události, kde se zkrátka chcete blejsknout!:) Můžete zvolit decentní look a nebo takový ten wooow look, kde využijete veliký náhrdelník k němu nějaký bohovský šaty a je to!

DSC00311 (2)

Boho styl se mi moc líbí, ale můj styl to úplně není, takže já radši než sukni sáhnu po riflích a tím pádem bych si vybrala asi víc v druhé kolekci..

Kolekce Rockchick je rebelská a svěží, najdete tu šperky, které letí desítky let, jako je křížek na řetízku a další stylovky do rockového stylu. Je ostřejší než Boho kolekce, ale zároveň taková hravá, mě na první pohled dostal prstýnek s hvězdičkami, to byla láska na první pohled.

DSC00323 (2)

DSC00329 (2) DSC00326 (2)

V této kolekci jsou nádherný náramky, který nikdo nepřehlídne, blejští se na dálku a přitom jsou jemné, vybírat můžeme z několika barev, různé šperky v kolekci se dají krásně kombinovat, takže můžete mít k sobě náramek, prstýnek a řetízek na krk.

Tohle je on, mého srdce šampión!:) Líbí se?

DSC00339 (2)

A plno dalších.. Podívat se na obě kolekce můžete ve Swarovski Brno na náměstí Svobody 13.

DSC00336 (2) DSC00329 (2) DSC00325 (2)

Swarovski Brno, náměstí Svobody 13/ facebook