Rolák, stylový trendy módní kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné z nás. V chladném počasí je ideální volbou, zahřeje a ochrání krk.

Rolák je jeden z mých nejoblíbenějších kousků na zimu. Mám jich doma hned několik. Silné svetry s rolákem, ale i tenké roláky přímo na tělo. Nejvíc jsem si oblíbila ty z Intimissimi s přídavkem kašmíru. Mají je v několika barvách a ten materiál je zkrátka bezkonkurenční. Ve stejném materiálu mají i trička a tílka, doporučuji vyzkoušet, jiné už nebudete chtít. Je to basicová kolekce v základních barvách, které se hodí ke všemu a dají se výborně kombinovat.

Roláky se hodí k džínům, sukni, klidně i pod šaty. Oblíbenou kombinací je rolák a sako, kdy působí velmi elegantně. Nemusíte se bát oblečení v jednom tónu.

Jsou perfektním kouskem k vrstvení a jak je známo v zimě se prostě vrstvit musí. Zahřeje a dokáže každý outfit proměnit v elegantní. A pokud nemáte zrovna náladu na vymýšlení outfitu, tak stará dobrá kombinace s džínami nezklame.

No a kam pro něj vyrazit? Řekla bych, že teď je mají v každém obchodě s oblečením, záleží jen na vás, jakou kvalitu zvolíte. Jak už jsem psala doporučuji obchody Intimissimi, kde se převážně prodává spodní prádlo, ale už i stále víc oblečení, stačí se jen zmínit a prodavačky vám začnou nosit úplné poklady!:)