Ráda bych vám představila moc sympatický projekt s názvem Soul of travel, s jehož zakladatelkou jsem se nedávno seznámila. Zajímavý člověk, který se dělí o své zážitky a životní energii, kterou předává dál! Jde o ručně vyráběné šperky z Bali, které mají svůj příběh! A jaký je ten příběh?!

IMG_6622

Fascinací balijskou duchovní kulturou vznikla v únoru 2016 inspirace ke tvorbě e-shopu Soul of Travel, který nabízí náboj spirituality prostřednictvím ručně vytvořených šperků z přírodních polodrahokamů a posvátných semen Rudraksha, které v sobě mají po tisíce let duchovní, proti stárnoucí a léčivé účinky.

Kombinace využitých materiálů vede nositele k dokonalému spojení s přírodou, zvýšení záře duše, posílení jeho vnitřního klidu a sebelásky, síle na cestě za úspěchem, nalezení vnitřní rovnováhy A řešení problémů fyzického i psychického rázu.

21 IMG_6623 8

Mimo obrovskou pozitivní energii pro tělo, duši i mysl má každý šperk své vlastní poselství a příběh, které mu při výrobě předávají domorodci z tichomořského ostrova bohů – Bali.

722

Ochutnat díky Soul of Travel můžete i pravou 5* cibetkovou kávu ze Sumatry, Jávy či Bali se 100% garancí výroby za využívání divokých cibetek, nikoli cibetek zavíraných v klecích. Tato káva je považována za nejkvalitnější a chuťově nejlepší kávu světa.

IMG_6621

Zakladatelkou projektu Soul of travel je Denisa Lhotová, rodačka z Hořic, která obsadila 2.místo v celosvětové potápěčské soutěži The Best Dive Job in the World 2014/2015. V roce 2015 a 2016 žila, cestovala a pracovala na Bali, v Komodu a ve zbytku Indonésie jako profesionální potápěčka a průvodkyně na suchu i pod vodou.

IMG_6624 15

V té době již usilovně pracovala s místním obyvatelstvem a se špičkovými návrháři a designéry šperků na svém nyní splněném snu – Soul of Travel. Veškeré produkty osobně navrhuje, podílí se na jejich výrobě, výběru materiálů, reikování, očistě  energie a následném slavnostním křtu jednotlivých kolekcí, který se odehrává v chrámech za přítomnosti nejvyšších duchovních učitelů a domorodců podílejících se na výrobě.

Náramky můžete zakoupit na eshopu Soul of travel.

Soul of travel/ facebook